umów wizytę / zabieg

Wypadanie włosów? Mezoterapia skóry głowy!

Problem wypadania włosów dotyczy coraz większej części populacji. Przyczyn tego procesu może być naprawdę wiele. Zaliczamy do nich na przykład łysienie androgenowe, telogenowe, plackowate, zmiany hormonalne w okresie ciąży, stres i wiele innych. Niezależnie od przyczyny, sytuacja ta potrafi doprowadzić do dużego dyskomfortu i znacznego zmniejszenia pewności siebie. W Prebisz SkinDoctors osobom, którym zależy na zahamowaniu wypadania włosów, regeneracji skóry głowy i pobudzeniu wzrostu nowych włosów rekomendujemy różne zabiegi i farmakoterapię.

Na przykład mezoterapia…

Po przeprowadzeniu dogłębnego wywiadu z pacjentem, ostrzykujemy skórę głowy odpowiednimi do problemu koktajlami substancji, które działają rewitalizująco na strefę wzrostu. Leki podane bezpośrednio w chory obszar hamują wypadanie i pobudzają wzrost włosów. Produkty wstrzykiwane w skórę głowy  poprawiają też krążenie. Dodatkowo skóra głowy pozostaje nawilżona i odżywiona.

Czy zabieg ten jest bolesny?

Iniekcje wykonywane są za pomocą bardzo cienkich igiełek, przez co zabieg jest dla pacjenta praktycznie bezbolesny.

Czy jest to zabieg tylko dla kobiet?

Zdecydowanie nie tylko. W przypadku łysienia androgenowego dotyka ono ok. 60% mężczyzn oraz 40 % kobiet. Dlaczego więc mężczyźni, którzy w tej sytuacji reprezentują liczniejszą grupę, mieliby nie poddać się zabiegowi? W Preibisz SkinDoctors Panowie, tak samo jak Panie, korzystają z  mezoterapii skóry głowy oraz osiągają widoczne efekty leczenia.

Jak często trzeba powtarzać mezoterapię skóry głowy?

Odpowiedzi na takie pytanie jesteśmy w stanie udzielić po pierwszej konsultacji z pacjentem. Ilość oraz częstotliwość zabiegów jest kwestią indywidualną, ponieważ wiąże się to z mnogością przyczyn powodujących wypadanie włosów. Najczęściej jednak potrzeba ok. 3-4 zabiegów wykonywanych w 2-3 tygodniowych odstępach.

Jak na taki zabieg „zareagują” włosy, które jeszcze nie wypadły, na jakie efekty można liczyć po takim zabiegu?

Mezoterapia zwiększa ukrwienie głowy, co korzystnie wpływa na gęstość i grubość włosów. Do najważniejszych efektów mezoterapii skóry głowy w Preibisz SkinDoctors możemy zaliczyć:

  • zmniejszenie wypadania włosów,
  • wzmocnienie włosów, a w konsekwencji  poprawa ich gęstości

Nie ograniczamy się do mezoterapii. Stosujemy też farmakologiczne leczenie, jak również stosujemy inne techniki iniekcyjne, na przykład osocze bogatopłytkowe. Ale o tym następnym razem.

Zobacz nasze inne PORADY:

https://www.preibisz.com/porady/osocze-bogatoplytkowe/

https://www.preibisz.com/porady/serum-universkin/

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com