umów wizytę / zabieg

Ginekologia ogólna, dziecięca i plastyczna

W Preibisz Skindoctors pojawiły się nowe specjalizacje - ginekologia ogólna, ginekologia dziecięca oraz ginekologia plastyczna. Koncentrują się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu kobiet na każdym etapie życia, od okresu narodzin, przez dojrzewanie i okres ciąży, aż po menopauzę.

Ginekolodzy w Preibisz Skindoctors do doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w praktyce prywatnej oraz publicznej. Szeroki zakres usług ginekologicznych pozwala na objęcia opieką nie tylko Pacjentek odwiedzających nas na rutynowe badania, ale również tych zainteresowanych kwestiami estetycznymi. Co więcej, świadczymy również usługi z zakresu ginekologii dziecięcej, w ramach której przyjmujemy dzieci od wieku niemowlęcego do 18 roku życia. Gabinet ginekologiczny usytuowany jest w zacisznym miejscu Kliniki, a nasi specjaliści pełni są empatii i otwartego podejścia nastawionego na rozwiązanie problemów odwiedzających ich Pacjentek.

 

LECZYMY

– zaburzenia miesiączkowania

– endoteriozę

– zespół policystycznych jajników (PCOS)

– mięśniaki macicy

– wypadanie narządów miednicy mniejszej

– nietrzymanie moczu

– infekcje układu rozrodczego

– infekcje układu moczowego

nieprawidłości w budowie narządów rozrodczych

– deformację i przerost warg sromowych

– zespół rozluźnionej i luźnej pochwy

– przerost napletka łechtaczki

– wysiłkowe nietrzymanie moczu

– ból podczas penetracji

– defekty poporodowe

Ginekologia ogólna

Ginekologia ogólna obejmuje szerokie spektrum usług, w tym rutynową profilaktykę, regularne badania kontrolne i badania przesiewowe. Nasi specjaliści wykonują badania miednicy, wymazy cytologiczne i inne testy w celu wykrycia nieprawidłowości, takich jak infekcje, choroby przenoszone drogą płciową, stany przednowotworowe lub nowotworowe oraz inne problemy związane ze zdrowiem reprodukcyjnym. Zapewniamy wsparcie dotyczące antykoncepcji, planowania rodziny, problemów menstruacyjnych, menopauzy oraz zdrowia seksualnego.

Ginekologia dziecięca

Ginekologia dziecięca to specjalistyczna dziedzina medycyny zajmująca się problemami zdrowia ginekologicznego i reprodukcyjnego dziewcząt i nastolatków. Odnosi się do wyjątkowych potrzeb i problemów młodych kobiet od niemowlęctwa do 18 roku życia.

W zakresie usług naszej kliniki znajdują się:

 • ocena i leczenie nieprawidłowości narządów rozrodczych, takich jak wady rozwojowe pochwy, macicy lub jajników
 • ocena i leczenie dziecięcych zaburzeń ginekologicznych, takich jak nieprawidłowe krwawienie z pochwy, ból miednicy, infekcje pochwy, zaburzenia sromu, problemy menstruacyjne i zaburzenia jajników
 • opieka nad dziewczynkami ze specjalnymi potrzebami, takimi jak zaburzenia rozwojowe, choroby genetyczne lub inne specjalne potrzeby oraz zajmowanie się ich wyjątkowymi problemami związanymi ze zdrowiem reprodukcyjnym
 • doradztwo w zakresie zmian związanych z okresem dojrzewania, w tym z początkiem miesiączki, nieregularnymi miesiączkami i innymi problemami związanymi z menstruacją
 • edukacja, poradnictwo i wskazówki dotyczące metod antykoncepcji, chorób przenoszonych drogą płciową (STI) i problemów zdrowia seksualnego młodzieży, która jest aktywna seksualnie lub zbliża się do dojrzałości płciowej

Nasi specjaliści skupiają się nie tylko na diagnozowaniu i leczeniu schorzeń ginekologicznych, ale także na promowaniu zdrowego rozwoju reprodukcyjnego, edukacji młodych pacjentek i ich rodzin oraz odpowiadaniu na wszelkie wątpliwości lub pytania dotyczące zdrowia reprodukcyjnego w tej specyficznej grupie wiekowej.

Ginekologia plastyczna

Ginekologia plastyczna, nazywana także także ginekologią estetyczną obejmuje konsultacje i zabiegi związane z poprawą estetyki i funkcjonalności okolic żeńskich narządów płciowych. Łączy zasady chirurgii plastycznej, ginekologii i dermatologii, dzięki czemu rozwiązuje problemy estetyczne związane z poprawą wyglądu i funkcji pochwy, warg sromowych oraz otaczających je struktur.

Realizujemy zabiegi zapobiegające problemom:

 • deformacji warg sromowych
 • przerostu warg sromowych
 • zespołu rozluźnionej pochwy
 • zespołu luźnej pochwy
 • przerostu napletka łechtaczki
 • nieprawidłowości w budowie błony dziewiczej
 • wysiłkowego nietrzymania moczu
 • bólu przy penetracji
 • defektów poporodowych
Bolesne lub niekomfortowe odczucia w okolicy miejsc intymnych nie muszą Ci towarzyszyć. Zapraszamy na konsultację, podczas której przygotujemy i zrealizujemy plan zabiegowy przywracający komfort życia intymnego.

 

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


  Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

  Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

   Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com