umów wizytę / zabieg

Serum UNIVERSKIN

Wyjątkowe serum UNIVERSKIN™ z myślą o naszych Pacjentach

Codzienna pielęgnacja skóry to nie lada wyzwanie. Jak dobrać odpowiednie kosmetyki pośród tak wielu dostępnych propozycji? Jak skutecznie zadbać o cerę naczynkową, ze skłonnością do trądziku, czy skórę z przebarwieniami? To pytanie, na które do tej pory nie było jednoznacznej odpowiedź. W Preibisz Skin Doctors znaleźliśmy sposób na problemy wszystkich rodzajów cery. Poznaj naszą propozycję i zakochaj się w Universkin tak jak my!

W naszej klinice indywidualne podejście do każdego pacjenta jest priorytetem. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z UNIVERSKIN™, francuską firmą farmaceutyczną produkującą preparaty dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry. Produkty UNIVERSKIN™ to nowoczesne kosmetyki z formułą „high tech”. Bazą dla nich jest Serum P zawierające organiczny olej z lnianki, peptydy biomimetyczne oraz kwas hialuronowy. Uzupełnieniem Serum P są specjalnie skomponowane składniki aktywne dobierane w zależności od potrzeb danego pacjenta. Do dyspozycji mamy aż 19 różnych składników aktywnych, które nasz lekarz dobiera i łączy w sposób najbardziej optymalny dla potrzeb skóry. Dzięki UNIVERSKIN™ możemy stworzyć ponad 1100 indywidualnych receptur w stężeniach odpowiednich dla konkretnego pacjenta. Kosmetyk można modyfikować i dostosowywać do zmieniających się potrzeb skóry w związku z daną porą roku, stylem życia, stanem skóry itp. W Preibisz Skin Doctors doskonale wiemy, jak bardzo może różnić się skóra każdego z nas, nawet jeśli problem wydaje się być ten sam. Np. przy trądziku skóra nie koniecznie musi być tłusta, może być także nadmiernie przesuszona. Mogą wystąpić jednocześnie popękane naczynka i wówczas pielęgnację i leczenie musimy odpowiednio dobrać.  Oczywiście zaplanowanie leczenia i przygotowanie preparatu poprzedzone jest dokładnym wywiadem z pacjentem. Staramy się wówczas poznać historię przebytych chorób, dowiedzieć się więcej o zauważonych problemach skórnych, o przyzwyczajeniach i metodach pielęgnacji stosowanych przez pacjenta. Następnie nasz lekarz ocenia stan skóry sprawdzając jej poziom nawilżenia, czy występują zmiany trądzikowe lub przebarwienia, sprawdza elastyczność i napięcie skóry. Dopiero kiedy uzyska wszystkie potrzebne informacje przystępuje do kompozycji konkretnej receptury według indywidualnych potrzeb klienta. W Preibisz Skin Doctors wiemy, że tylko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta jesteśmy w stanie postawić trafną diagnozę, zaproponować odpowiednie leczenie i tym samym pomóc naszym klientom.

Serum UNIVERSKIN™ na popękane naczynka

I tak na przykład jedną z naszych pacjentek jest pani Kasia, około 30 letnia młoda mama lubiąca letnie słońce, gorące kąpiele i saunę. Niestety skóra na twarzy pani Kasi nie podziela jej zainteresowań. Pani Kasia zgłosiła się do nas z problemem pojawiających się naczynek i kłopotów z pielęgnacją skóry, które dodatkowo potęgują zmiany hormonalne zachodzące w jej organizmie. Nasz lekarz dokładnie obejrzał wrażliwą, cienką i przesuszoną skórę pacjentki. Na wstępie doradził rezygnację z gorących kąpieli, sauny oraz ograniczenie ekspozycji na słońce. Przemęczona skóra powinna odpocząć od drażniących czynników i otrzymać właściwą pielęgnację. Dla tej pacjentki lekarz przygotował serum UNIVERSKIN™ zawierające m.in. organiczny olej z lnianki, kwas hialuronowy, witaminę E, RNM, niacynamid, madekasozyd. Zadaniem serum była redukcja zaczerwienienia poprzez nawilżenie skóry, zastosowanie składnika kojącego, a także odpowiednie wzmocnienie jej, uelastycznienie i zmniejszenie kruchości naczynek. Pani Kasia po kilku tygodniach poczuła i zauważyła widoczną poprawę stanu swojej skóry. Skóra otrzymała odpowiednie nawilżenie, a ścianki naczyń wzmocniły się. Pani Kasia nadal jest naszą klientką, jednakże na sezon jesienny otrzymała nową kompozycję serum do dalszej pielęgnacji jej wrażliwej i skłonnej do rumienienia się cery.

Serum UNIVERSKIN™ w walce z trądzikiem

Drugim pacjentem, którego historią chcemy się z Wami podzielić jest 16 letni Michał. Jest uczniem pierwszej klasy jednego z warszawskich liceów. W gimnazjum był prawdziwą duszą towarzystwa i ulubieńcem nauczycieli. W liceum nastąpiła zmiana i nie ze względu na nową szkołę, ale na trądzik, którego chłopak wręcz nienawidzi i bardzo się go wstydzi.  Na szczęście trafił do nas. My nie boimy się trądziku i mamy na niego swoje sposoby. Jednym z nich jest właśnie serum UNIVERSKIN™ skomponowane specjalnie dla Michała. Serum zawiera podstawowe składniki takie jak kwasy omega 3, peptydy biomimetyczne dla zachowania równowagi fizjologicznej czy kwas hialuronowy. Ponadto zawiera RNM, niacynamidę, madekasozyd. Zadaniem tego serum jest oczywiście walka z trądzikiem, z nadmiernym łojem, przy równoczesnym przeciwdziałaniu przesuszaniu skóry w partiach, gdzie jest ona bardzo delikatna i wrażliwa. Michał otrzymał od nas nie tylko dopasowane do jego skóry serum, ale także wsparcie i pomoc w walce z trądzikiem.

Serum UNIVERSKIN™ na przebarwienia

Ostatnią naszą pacjentką, o której chcemy opowiedzieć jest pani Justyna. Pani Justyna trafiła do nas z powodu przebarwień na twarzy i ramionach spowodowanych działaniem słońca oraz zmianami hormonalnymi związanymi z procesem przekwitania. Pani Justyna na początku próbowała poradzić sobie sama z problemem stosując dostępne na rynku preparaty. Niestety nie uzyskała zadowalających efektów. Kiedy trafiła do Preibisz Skin Doctors rozpoczęliśmy proces likwidacji tych właśnie przebarwień. Włączyliśmy do niego UNIVERSKIN™ ze składnikami takimi jak arbutyna, arbutyna, retinol. Ich zadaniem jest przeciwdziałanie powstałym przebarwieniom poprzez hamowanie działalności melanocytów i wytwarzanie melaniny. Jesteśmy na początku likwidacji tych przebarwień, ale nieśmiało możemy zdradzić, że widzimy pierwsze efekty naszej pracy.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki Preibisz Skin Doctors, gdzie czekamy na Was w gotowości do wspólnej walki z waszym problemem i udzielenia Wam naszego wsparcia.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com