umów wizytę / zabieg

Peeling V-Carbon

Każdy z nas powinien oczyszczać skórę. Codziennie ma ona kontakt z zanieczyszczeniami oraz toksynami, które negatywnie na nią oddziałują. W dziedzinie medycyny estetycznej dokonano przełomu, z którego można skorzystać w naszej klinice. Jest nim specjalny Peeling V-Carbon.

Czym jest Peeling V-Carbon?

Peeling V-Carbon to trzyetapowy zabieg, który oczyszcza naszą skórę. Dzięki niemu usuniemy ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, toksyny czy też zrogowaciały naskórek bez uszkadzania powierzchni  ochronnej. Dodatkowo złuszcza martwy naskórek oraz rozjaśnia i koi naszą skórę.

Formuła reguluje również działanie sebum, czyli łoju skórnego, który w różnej formie mógłby zalegać w naszym organizmie. Zabieg z wykorzystaniem V-Carbon ma również właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, przez co po zabiegu będziemy wyglądać jak nowo narodzeni.

Substancje aktywne Peelingu V-Carbon:

 • Węgiel aktywny działanie oczyszczające
 • Kwas ferulowy, kwas migdałowy, kwas mlekowy złuszczenie martwego naskórka poprzez działanie na powierzchnię skóry, wyrównanie kolorytu dzięki kontroli aktywności tyrozynazy, nawilżenie poprzez przyciąganie wody do warstwy rogowej oraz stymulację syntezy ceramidów, ochrona przed oksydantami
 • Ekstrakt z czarnego imbiru działanie przeciwłojotokowe, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne
 • Ekstrakt z lukrecji posiada silne właściwości wiązania wody, wyrównuje koloryt dzięki zawartości glabrydyny, która blokuje tyrozynazę, silny antyoksydant

Peeling V-Carbon – jak wygląda zabieg?

Peeling V-Carbon to trzyetapowy zabieg, dzięki któremu nasza skóra będzie wyglądać zdrowo i czysto. Zabieg składa się z trzech elementów.

Pierwszym z nich jest podanie peelingu V-Carbon. Substancja oczyści oraz rozświetli naszą skórę, oraz dodatkowo wyrówna koloryt do zdrowego poziomu.

Drugim etapem jest nałożenie na skórę specjalnego sprayu. Ma on za zadanie głębokiego nawilżenia oraz regeneracji. Dzięki temu, po zabiegu nie musimy martwić się o podrażnienia bądź infekcje.

Ostatnim etapem jest nałożenie specjalnej maski, która ma dodatkowo złagodzić i rozświetlić naszą skórę. Dzięki temu szybko powinniśmy móc się cieszyć z rezultatów zabiegu.

Lekarze informują, że bezpośrednio po zabiegu nie powinniśmy stosować żadnych innych substancji, które mogą wywołać podrażnienie lub  złuszczenie skóry. Czynnikami wykluczającymi poddanie się zabiegowi są zapalenia skóry, uczulenie na którykolwiek ze składników aktywnych, ciąża, opryszczka oraz łuszczyca.

Zabiegowi możemy poddać się na twarzy, dekolcie, klatce piersiowej, szyi, na rękach i nogach oraz na brzuchu i pośladkach. Chętnych zapraszamy do naszej kliniki na zabieg. Twoje ciało zasługuje na oczyszczenie.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


  Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

  Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

   Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com