umów wizytę / zabieg

Mikrodermabrazja

Wiele osób ma problemy ze swoją skórą, która z czasem traci na atrakcyjności przez zmiany, na które nie mamy wpływu.
Czy jest jakaś metoda, byśmy mogli odzyskać dawny blask? W naszej klinice oferujemy pacjentom zabieg, który może odmienić ich życie.

Czym jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja jest zabiegiem oczyszczającym nam skórę. W celu jego wykonania używa się specjalnych narzędzi oraz kosmetyków, które charakteryzują się specjalnymi właściwościami. Po poddaniu się zabiegowi, niedoskonałości naszej skóry zostaną radykalnie zmniejszone, a skóra będzie gładka i błyszcząca jak w okresie jej świetności.

Mechaniczne złuszczanie naskórka – rodzaje mikrodermabrazji

Możemy wyróżnić kilka rodzajów mikrodermabrazji, których różnica wynika z zastosowania elementu złuszczającego skórę.

Pierwszym przykładem jest mikrodermabrazja korundowa. Na nasz naskórek oddziałuje głowica, która pokryta jest specjalnie przygotowanymi kryształkami korundu, czyli tak naprawdę tlenku gliny.

Drugą metodą jest mikrodermabrazja diamentowa, w której do złuszczenia naskórka dochodzi, przez zetkniecie skóry z głowicą, pokrytą naturalnymi bądź syntetycznymi diamentami.

Ostatnią popularnie stosowaną metodą złuszczania naskórka jest mikrodermabrazja tlenowa, która polega na zastosowaniu tlenu i soli fizjologicznej do całego procesu.

Jak wygląda zabieg?

Gdy zdecydujemy się poddać zabiegowi, w naszej klinice rozpoczyna się wszystko od pierwszego spotkania z lekarzem, które ma na celu przeprowadzenie wywiadu oraz od uzyskania informacji dotyczącymi czego nie robić bezpośrednio po, jak i przed zabiegiem. Jedną z takich rzeczy jest czasowa rezygnacja z basenu, by nie zakazić naszej twarzy żadną bakterią. Nasza skóra będzie na to czasowo bardzo podatna, gdyż będzie potrzebowała czasu do odbudowania warstwy ochronnej.

Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia i odtłuszczenia naszej twarzy. Później w ruch wchodzi głowica pokryta wyznaczonym pierwiastkiem, którą dotyka się każdego fragmentu naszej skóry. Urządzenie lekko zasysa naszą powłokę wierzchnią, co umożliwia dokładne jej oczyszczenie.

Po zabiegu lekarz nawilża naszą skórę i informuje o tym, jakie środki należy stosować na szczególnie wrażliwą skórę. W efekcie zabiegu nasza skóra będzie oczyszczona i odświeżona, wygładzą się na niej zmarszczki oraz poprawi elastyczność skóry. Dodatkowo nasz organizm pobudzony zabiegiem, będzie wykazywał się wzmożoną produkcją kolagenu.

Zabieg jest wskazany dla osób cierpiących na przebarwienia oraz trądzik. Dodatkowo mogą z niego skorzystać osoby cierpiące na łojotok, drobne zmarszczki lub osoby, które mają kompleksy dotyczące blizn potrądzikowych.  Jeśli uważasz, że możesz uzyskać pomoc w naszej klinice, zgłoś się do nas. Z przyjemnością pomożemy.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com