umów wizytę / zabieg

Dermapen 4

Nasza skóra stanowi warstwę zewnętrzną naszego ciała. Przyjmuje na siebie wszystkie toksyny i zanieczyszczenia, a czasem nawet ciosy, które kończą się bliznami. Właśnie dlatego należy o nią dbać. Jednym z zabiegów, które pomogą nam to zrobić, jest dermapen.

Czym jest Dermapen?

Dermapen to małe urządzeniem, przypominające wyglądem długopis. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie mikronakłuć po których, nasza skóra jest pobudzona do regeneracji. Metoda jest jedną z najprecyzyjniejszych dostępnych na rynku.

Inną zaletą Dermapenu jest możliwość stosowania go u pacjentów z cienką oraz bardzo delikatną skórą, którzy do tej pory byli pozbawieni możliwości poddania się innym zabiegom.

W naszej klinice zabieg ten stanowi ciekawą alternatywę dla mezoterapii igłowej. Dermapen jest zupełnie automatyczny, co stanowi skuteczniejszą alternatywę od innych metod.

Urządzenie wykonuje około 12 cienkich nakłuć, igłami wykonanymi z molibedu. Jest to materiał powszechnie wykorzystywany do produkcji precyzyjnych przedmiotów chirurgicznych. Głębokość nakłuć waha się między 0,25 minimetra do 2,5 mm.

Efekty zabiegu Dermapen

 • ujędrniona skóra
 • spłycenie zmarszczek
 • wyrównanie blizn
 • redukcja przebarwień
 • zmniejszenie rozstępów

Zabieg jest skierowany do osób zmagających się z cellulitem, zmarszczkami płytkimi lub średnimi. Dodatkowo mogą z niego skorzystać osoby mające rozstępy, wprawiające w kompleksy blizny, oraz osoby ze zwiotczałą i wysuszoną skórą.

Jak wygląda zabieg Dermapenem?

Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia skóry. Później na skórę nakłada się środek znieczulający w formie kremu. Następnie przystępuje się do pokrycia skóry preparatem, który dostosowuje się do rodzaju zabiegu, oraz miejsca, na którym będzie dokonywany zabieg.

Po tym wszystkim działanie rozpoczyna Dermapen, który wprowadza odpowiednie składniki odżywcze pod skórę i rozpoczyna się proces stymulacji do odnowy biologicznej. Cała procedura przebiega bezboleśnie, a po samym zabiegu możemy poczuć lekkie pieczenie.

Po zabiegu

W przeciągu kilku następnych dni nasz naskórek będzie się złuszczać, po czym całkowicie się wygoi. W tym czasie lekarze zalecają regularne nawilżanie skóry oraz ochronę przed słońcem.

Z efektów zabiegu będziemy mogli się cieszyć kilka dni po zabiegu. Nasza skóra staje się ujędrniona, dochodzi do spłycenia zmarszczek, wyrównania blizn, redukcji przebarwień oraz znacznego zmniejszenia rozstępów.

Mimo że zabieg jest bezpieczny, to istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Głównym z nich są nowotwory oraz stany zapalne skóry. Innymi czynnikami są cierpienie na trądzik różowaty, nieleczona cukrzyca, ciąża oraz czas karmienia piersią.

Do zabiegu nie może przystąpić osoba, która przyjmuje leki obniżające krzepliwość krwi. Jeśli chcielibyście skorzystać z naszej pomocy, zapraszamy do naszej kliniki w Warszawie

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


  Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

  Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

   Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com