umów wizytę / zabieg

Terapia Hairmax

Amerykańska marka Hairmax, z niespełna 20-letnim doświadczeniem na światowym rynku, jest pionierem w laseroterapii skóry głowy, mająca w swoim portfolio certyfikaty FDA oraz wiele badań klinicznych, potwierdzających skuteczność działania urządzeń na poziomie 93% wśród badanych pacjentów.
To najszybsza na świecie terapia przeciwko wypadaniu włosów, przy tym jak najbardziej bezpieczna, ponieważ światło lasera jest światłem czerwonym zimnym (LLLT), o niskiej częstotliwości i długości fali 655nm, wykazującym właściwości lecznicze. Jest to światło spójne, monochromatyczne, o skoncentrowanej wiązce, w przeciwieństwie do rozproszonego światła LED.

Terapeutyczna energia światła lasera (LLLT), która dociera do mieszków włosowych – źródła problemu i tam stymuluje wzrost włosa na poziomie komórkowym. Wiązki światła lasera rewitalizują, zwiększają ilość wprowadzanego tlenu i substancji odżywczych, wzmacniając osłabione mieszki, stymulują czynniki wzrostowe, poprawiają ukrwienie i w efekcie odwracają proces przerzedzenia i wydłużają naturalny cykl wzrostu włosa. Światło lasera ma również działanie antyoksydacyjne oraz przyspiesza usuwanie niekorzystnych substancji, takich jak DHT (dihydrotestosteronu) odpowiedzialnego za ścieńczenie włosów w łysieniu androgenowym.

Hairmax - jak działa?

Urządzenia Hairmax działają na zasadzie procesu fotobiostymulacji, są bardzo skuteczne, ponieważ wbudowane w nie światło lasera jest skoncentrowane, opaska ma duży zakres, a opatentowany grzebień ułatwia dotarcie światła bezpośrednio do mieszka włosowego. Kształt opasek pozwala na równą dystrybucję światła. Lekkie urządzenia zapewniają wygodę i komfort częstego użytkowania w warunkach domowych.

Wskazaniem do stosowania lasera jest łysienie androgenowe, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn oraz ogólna utrata włosów spowodowana nadmiernym stresem, zaburzeniami hormonalnymi, działaniem leków, zabiegami anestezjologicznymi, również w wyniku radio- i chemioterapii. Poza ciążą, karmieniem piersią i stosowaniem leków fotouczulających, nie ma przeciwwskazań do stosowania lasera, więc może po niego sięgnąć każdy z problemem nadmiernego wypadania włosów.

 

Zobacz efekty przed i po zabiegu:

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com