umów wizytę / zabieg

Protokoły ZO SKIN HEALTH

ZO Skin Health to amerykańska marka stworzona przez lekarza dermatologa Zein Obagi.

Dr Zein Obagi jest pionierem w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań pielęgnacji skory. Ponad 35 lat swojej pracy poświęcił na badania jak zapobiegać niekorzystnym procesom zachodzącym w skórze. To wizjoner w tworzeniu nowych technologii służących do pielęgnacji skóry w wymiarze 3D. Celem marki jest tworzenie protokołów pielęgnacyjnych dla Pacjenta, jak i pielęgnacji domowej, które pozwolą na przywrócenie zdrowia skórze. Dr Zein Obagi to twórca programów, które naznaczają kierunek zasadom pielęgnacji na całym świecie.

Stimulator Peel

Zabieg z użyciem Stimulator Peel dedykowany jest pacjentom, którzy zmagają się z szorstką, suchą skórą, pacjentom, którzy potrzebują szybkiej i skutecznej odnowy. Dzięki określonemu połączeniu składników aktywnych zabieg łączy elementy powierzchniowego złuszczania z silnym nawilżeniem oraz działaniem przeciwzapalnym. Dzięki natychmiastowemu efektowi odświeżenia, ukojenia i nawilżenia jest także zabiegiem bankietowym. 

Wskazania: Wszystkie typy skóry.

Kuracja przeciwstarzeniowa

To protokół, dedykowany dla pacjentów, którzy potrzebują wzmocnić i usprawnić funkcję naskórka, ale także stymulacji procesów regeneracji jak i spowolnić proces starzenia. Zabieg pozwala zredukować zmiany powstałe w wyniku fotostarzenia. 

Wskazania: Starzenie, fotostarzenie, linie, zmarszczki, utrata elastyczności, zaburzenia procesu odnowy komórkowej.

Zaczerwienienia

Jest to protokół dedykowany pacjentom, by przeciwdziałać oznakom i symptomom związanym z zaczerwienioną, podrażnioną skórą. 

Wskazania: Zaczerwienienia, wrażliwa skóra, trądzik różowaty.

Ultra-nawilżenie

Ultra Hydration Treatment stworzony został dla pacjentów, by zapobiegać utracie nawilżenia i przesuszania się skóry oraz by przywrócić nawilżenie i dać uczucie chłodnego, kojącego komfortu. 

Wskazania: Sucha, przesuszona i osłabiona skóra.

Trądzik i kontrola wydzielania sebum

Acne + Oil Control Treatment to zabieg, który wspiera w redukcji zmian trądzikowych. Przyspiesza odnowę komórkową, zmniejsza rogowacenie na powierzchni skóry oraz w ujściach mieszków włosowych. Ponadto jego rolą jest zmniejszenie keratynizacji. Działa sebostatycznie, przeciwzapalnie i łagodząco. 

Wskazania: Trądzik, trądzik różowaty.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com