umów wizytę / zabieg

Zadbaj o ciało, które pokochasz!

Jak mówi dr Łukasz Preibisz: Piękne ciało jest wypielęgnowane oraz jędrne i wcale nie koniecznie musi być w jak najmniejszym rozmiarze. W klinice poznajemy Pacjentów o różnych sylwetkach, przychodzą również osoby, które straciły na wadze kilka, a nawet kilkanaście kilogramów, ale nadal nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Z taką sytuacją spotykamy się również po okresie ciąży. Najpopularniejszymi problemami wśród Pacjentów są: utrata jędrności, elastyczności rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej czy cellulit.

Wtedy z pomocą wkraczają zabiegi z zakresu medycyny estetycznej!

LASER SHAPE

Zabiegi z zastosowaniem Laser Shape są skuteczną metodą modelowania sylwetki ze względu na połączenie kilku technologii podczas jednej procedury: światła podczerwonego (IR), fal radiowych (RF) oraz masażu podciśnieniowego. Pozwala to na skondensowanie działania ujędrniającego i wyszczuplającego, dzięki dogłębnemu podgrzaniu tkanek.

Dowiedz się więcej

ULTRASKIN II HIFU

Wykonując zabieg Hifu Ultraskin II osiągamy lifting bez bólu i bez konieczności wykonania nakłuć. Zabieg idealnie sprawdza się u kobiet po ciąży lub po dużej utracie wagi, po których często dochodzi do znacznej utraty elastyczności skóry. Ultraskin II pozwala na osiągnięcie efektów nawet w problematycznych partiach, takich jak wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona, boczki. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast, ostateczny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach i utrzymuje się nawet do 2 lat!

Dowiedz się więcej

ACCENT SPADEEP

SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do ujędrniania i modelowania ciała. Przenika głęboko nawet do 2 cm w głąb skóry. To niezawodny agent do zadań specjalnych w modelowaniu całej sylwetki, szczególnie polecany jest tam, gdzie spalanie tkanki tłuszczowej jest bardzo trudne a brak jędrności skóry spędza sen z powiek. Najczęściej zabieg wykonywany jest na brzuch i tzw. boczki czy bryczesy, ramiona i wewnętrzną stronę ud.

Dowiedz się więcej

LECZENIE NADWAGI
skuteczne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową


Redukcja tkanki tłuszczowej jest często najtrudniejsza w walce z nadwagą i otyłością. Nierzadko mimo wykonywania ćwiczeń lub przestrzegania diety, ciężko jest pozbyć się nadprogramowego tłuszczyku. Często odkłada się on w problematycznych partiach ciała, sprawiając, że czujemy się skrępowani lub zawstydzeni. Na szczęście istnieje wiele zabiegów modelujących oraz pozwalających wyrzeźbić określone partie ciała. Dzięki tym procedurom pozbędziemy się niechcianych depozytów tkanki tłuszczowej, stracimy na obwodzie w określonych częściach ciała, staną się one wymodelowane i wyraźnie smuklejsze. Oprócz pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej na obszarze zabiegowym skóra ulegnie ujędrnieniu i wygładzeniu. To wszystko możliwe dzięki nowoczesnym bezinwazyjnym zabiegom hi-tech!


 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnienie
 • Wygładzanie
 • Smuklejsza sylwetka

JĘDRNE CIAŁO BEZ TAJEMNIC
poprawa jędrności skóry, w tym po odchudzaniu, redukcja cellulitu


Ujędrnianie, redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki? Wiotka skóra to problem, który pojawia się m. in. na skutek naturalnych procesów starzenia, uwarunkowań genetycznych, nadmiernego oddziaływania promieni UV czy utraty wagi. Możemy przeciwdziałać pojawieniu się wiotkiej skóry za pomocą specjalistycznych zabiegów, które sprawiają, że staje się ona bardziej zwarta, napięta i zagęszczona. Istnieją obszary, które są wyjątkowo narażone na jej pojawianie się np. ramiona czy brzuch. W zależności od danego obszaru możemy korzystać z zabiegów, które zmniejszą wiotkość skóry, napną lub wypełnią dany obszar oraz pobudzą zwiotczałą skórę do regeneracji i przebudowy. W wyniku tego typu zabiegów, w zależności od dobranej terapii, osiągniemy efekt liftingu, napięcia i odmłodzenia.


 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja cellulitu
 • Ujędrnianie
 • Efekt liftingu
 • Napięcie skóry
 • Odmłodzenie

GALERIA PRZED I POPoznaj ofertę specjalną na zabiegi na ciało 2022!PARTIA CIAŁA
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
JĘDRNOŚĆ, CELLULIT
BRZUCH
HIFU+ SPADEEP (6 zabiegów) + SHAPE (6 zabiegów)
5500 zł zamiast 7700 zł
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
3000 zł zamiast 4200 zł
TALIA
HIFU+ SPADEEP (6)+ SHAPE (6)
5500 zł zamiast 7700 ZŁ
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
3000 zł zamiast 4200 ZŁ
PLECY (GÓRA)
HIFU+ SPADEEP (6)+ SHAPE (6)
5500 zł zamiast 8300 ZŁ
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
3000 zł zamiast 4800 ZŁ
POŚLADKI
HIFU+ SPADEEP (6)+ SHAPE (6)
5500 zł zamiast 8200 ZŁ
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
3000 zł zamiast 4200 ZŁ
UDA
HIFU + SPADEEP (6) + SHAPE (6)
8500 zł zamiast 12300 ZŁ
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
4500 zł zamiast 7800 ZŁ
RAMIONA
HIFU + SPADEEP (6) + SHAPE (6)
4000 zł zamiast 6400 ZŁ
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
2400 zł zamiast 3900 ZŁ
KOLANA
HIFU + SPADEEP (6) + SHAPE (6)
4000 zł zamiast 6100 ZŁ
SPADEEP (6) + SHAPE (6)
2400 zł zamiast 3600 ZŁ

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


  Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

  Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

   Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com