umów wizytę / zabieg

Mezoterapia Liftingująca Idebae Antiaging

Jak zachować młodość na dłużej? Jest na to kilka sposobów, w Preibisz SkinDoctors znamy je wszystkie!

Idabae Antiaging

Jedną z metod przywrócenia skórze jędrności jest zastosowanie preparatu o działaniu silnie liftingującym Idabae Antiaging.  To wyjątkowo silny przeciwutleniacz zawierający Idebeon (syntetyczny wariant koenzymu Q10, który opóźnia proces starzenia się skóry), preparat zawiera jeszcze dwa cenne składniki: DMAE o działaniu silnie liftingującym oraz kwas hialuronowy stymulujący tkankę łączną do produkcji fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Idebae Antiaging naprawia uszkodzone DNA komórkowe. Działa głęboko, skutecznie spłyca zmarszczki, nawilża i napina skórę, redukuje zagniecenia i fałdy. Koryguje niedoskonałości twarzy i ciała. Świetnie sprawdza się przy rewitalizacji dłoni, stóp, podbródka i kącików ust.

Wskazania

  • ujędrnianie skóry twarzy lub ciała
  • redukcja zmarszczek, fałd i zagnieceń
  • rewitalizacja dłoni, stóp, podbródka i kącików ust

Składniki aktywne:

Idebenon – silny przeciwutleniacz i substancja przeciwstarzeniowa. W przeciwieństwie do naturalnego koenzymu Q10 – w warunkach niedotlenienia – idebenon zachowuje funkcje przeciwutleniające, nie powodując powstawania wolnych rodników, które niszczą komórki organizmu. Idebenone spełnia takie same właściwości jak CoQ10 bez ryzyka reakcji utleniającej. Jego cząsteczki są znacznie mniejsze niż standardowego Q10, więc lepiej sobie radzą z barierą krew-mózg. Jest niezbędnym elementem w procesie produkcji energii każdej komórki. Żadna inna substancja nie może go zastąpić i życie bez niego nie istnieje. Ma silne właściwości antyoksydacyjne, które chronią przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, które mogą wiązać się i uszkadzać komórki, co jest przyczyną starzenia się skóry. Antyoksydanty pomagają neutralizować wolne rodniki.

DMAE  (dwumetyloaminoetanol) – silny regulator, pochodna kompleksu witaminy B. Powoduje natychmiastowy lifting oraz szybkie, czasowe wygładzenie zmarszczek, w istocie polegające na gwałtownym pęcznieniu komórek tkanki skóry – fibroblastów. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry, a także osłabia procesy starzenia i poprawia jej ogólną kondycję.

Kwas hialuronowy – związek odpowiedzialny za wiązanie wody w naskórku, jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Poziom kwasu hialuronowego w młodej skórze jest wysoki, co gwarantuje jej nawilżenie, sprężystość i gładkość. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje, skóra starzeje się i traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać 250 cząsteczek wody.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com