Strona główna | Kosmetyka | Laser SHAPE

Laser SHAPE

Nasze ciało zmienia się wraz z wiekiem. Skóra się rozciąga oraz traci swoją jędrność. Przez to powstają zmarszczki, przez które czujemy się coraz mniej atrakcyjni. Czy możemy  jakoś z tym walczyć? Jednym z zabiegów, który polecamy w naszej klinice w walce z niedoskonałościami skóry, jest Laser Shape.

Czym jest Laser Shape?

Laser Shape to jedna z najbardziej rewolucyjnych zdobyczy medycyny estetycznej w XXI wieku. Urządzenie działa w 4 systemach energii. Są nimi laser IPL, radiofrekwencja, masaż próżniowy oraz metalowej rolki.

Zabieg może przynieść wspaniałe efekty dla naszej skóry. Głównym zadaniem urządzenia jest ujędrnianie naszej szaty zewnętrznej oraz znacząca redukcja zmarszczek. Wszystko za sprawą działania fal radiowych połączonych z laserem, który rozgrzewa nasze tkanki w głębokiej warstwie skóry. W efekcie działania temperatury w naszym organizmie dochodzi do zintensyfikowanej produkcji kolagenu oraz znaczącej poprawy krążenia. Prowadzi to do odpowiedniego ukrwienia partii naszego ciała oraz ujędrnienia, co przekłada się bezpośrednio na redukcje zmarszczek.

Laser Shape w naszej warszawskiej klinice może również wam pomóc w modelowaniu sylwetki. Dzięki działaniu na wewnętrzne tkanki naszej skóry wzmaga się również produkcja tlenu, co przyśpiesza dostarczanie składników odżywczych oraz spalanie tkanek tłuszczowych. Na skutek tego, wzmaga się elastyczność naszej skóry, poprawia się metabolizm naszej szaty zewnętrznej i poprawia się produkcja enzymów, które są niezbędne do ujędrnienia. Dzięki tym zabiegom pozbędziemy się cellulitu, rozstępów oraz nadmiernej skóry.

Jak działa Laser Shape?

Urządzenie emituje energię fal radiowych o mocy 150 watów, która oddziałuje na nasze głębokie warstwy skóry i owocuje podniesieniem temperatury tkanki tłuszczowej. Natomiast działanie światła podczerwonego wpływa na produkcję kolagenu oraz wzmaga krążenie krwi. To bezpośrednio przekłada się na odmłodzenie naszej skóry, przez zredukowanie zmarszczek oraz cellulitu. Dodatkowo zastosowanie pompy ssącej oraz wałka mechanicznego wzmaga dodatkowo tę procedurę, przynosząc jeszcze korzystniejsze efekty.

Zabieg jest dedykowany dla osób niezadowolonych z kształtu swojego ciała lub twarzy. Znacząco redukuje nasz cellulit oraz zmarszczki, zapewniając nam zdrową i jędrną skórę. Po zabiegu będzie napięta oraz dojdzie do zwężenia naszych porów.

Zabieg również często stosowany jest do usuwania worków pod oczami oraz przy korekcie rzęs, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć się zdrowiej i atrakcyjniej.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Laser Shape?

Zdaniem wielu pacjentów, zabieg z użyciem Laser Shape jest przyjemny dla pacjenta, który przez czas jego trwania odczuwa przyjemne ciepło. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się zmiany przypominające “malinki”, jednak szybko znikają i możemy się cieszyć naszą nową skórą. Żeby zabieg przyniósł oczekiwany efekt, należy poddać się co najmniej 3 naświetleniom.

W naszej klinice, jeden zabieg kosztuje 200 złotych, natomiast cykl 6 wizyt, kosztuje 1000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani takimi zabiegami, zgłoś się do nas. Pomożemy ci. Z nami twoja skóra osiągnie dawny, młody wygląd.

VideoKONSULTACJE
UMÓW WIZYTĘ
PRZEZ INTERNET
Kontakt

KONTAKT