umów wizytę / zabieg

Jett Plasma Medical

Wraz z wiekiem, nasze ciało się zmienia. Wielu z nas traci jędrną skórę, zyskuje rozstępy, zamykające się naczynka oraz wszelkiego rodzaju problemy. Na wiele z tych problemów, jesteśmy w stanie pomóc w naszej klinice.
W Preibisz Skin Doctors naszym pacjentkom oferujemy tylko skuteczne, mało inwazyjne zabiegi, których efekty widoczne są często już po jednym razie. Takim zabiegiem jest między innymi Jett Plasma.

Jett Plazma - korzyści z zabiegu

Zabieg Jett Plazma jest bezbolesny, szybki oraz pozwala błyskawicznie się cieszyć efektami zabiegu. Po poddaniu się zabiegowi będziemy mogli zapomnieć o opadających powiekach, odsłonić miejsca do teraz ukrywane z powodu wstydliwych blizn, pozbyć się rozstępów oraz zamykających  się naczynek krwionośnych.

Zabieg dodatkowo pozwala nam się pozbyć zmarszczek wokół oczu, czyli kurzych łapek oraz zmarszczek wokół ust, potocznie nazywanymi “zmarszczkami palacza”. Tym samym, już nie jesteśmy skazani na różnego rodzaju zmiany, które często długo nas prześladowały. Znów będziemy mogli cieszyć się naszym ciałem bez żadnych obaw.

Jett Plazma – Jak wygląda zabieg?

Podajemy znieczulenie miejscowe, które ma formę kremu, dzięki czemu aplikacja jest całkowicie bezbolesna. Znieczulony obszar podlega strumieniowemu naświetleniu jonami i elektronami. Później przykłada się dwie, skrzące głowice, których zbliżenie do skóry powoduje wytworzenie ładunku elektrycznego, czyli plazmy. Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com