umów wizytę / zabieg

Leczenie nadpotliwości

Zbliża się lato, a wraz z nim fala wysokich temperatur. Nie jest to niestety dobra nowina dla osób, które mają kłopot z zachowaniem przyjemnego zapachu i suchych pach. Są osoby, które bardzo dbają o higienę, używają wszystkich dezodorantów oraz często się przebierają, jednak wciąż mają kłopot z potem. Czy jest jakiś sposób na zwalczenie tej przypadłości?

Redukcja nadpotliwości – Kiedy pocenie stanowi problem?

Odpowiedź znają osoby walczące z problemem nadmiernej potliwości. Niestety w dzisiejszych czasach przypadłość kojarzona jest z brakiem higieny. A w końcu może być chorobą. Hiperhydroza to właśnie wzmożone wydzielanie potu, obejmujące głównie okolice dłoni, stóp, dołów pachowych, ale również twarzy. Problem ten dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ale medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie!

Efekty

Zabieg jest skierowany do osób cierpiących na nadpotliwość pach, dłoni i stóp. Efekty zabiegu zauważymy po około tygodniu, od przeprowadzenia zabiegu. Wtedy powinniśmy zauważyć zahamowany proces pocenia.

Leczenie nadpotliwości b o t o k s e m – Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem lekarz wykonuje test Minora, aby wyznaczyć miejsca, które pocą się najbardziej. W tym celu smaruje skórę jodyną, a następnie posypuje skrobią. Kolejnym krokiem jest zaznaczenie na tym obszarze miejsc, gdzie zostanie podany preparat. Ma to pomóc w równomiernym wstrzyknięciu preparatu w skórę. Następnie, po podaniu znieczulenia, przechodzimy do samego zabiegu, który trwa 30-60 minut.

Zabieg jest bezpieczny, jednak nie możemy, mu się poddać będąc w ciąży, lub gdy karmimy piersią. Innym czynnikiem wykluczającym nas z zabiegu są choroby autoimmunologiczne, neurologiczne bądź też przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com