umów wizytę / zabieg

Jak zadbać o usta latem?

Letnie promienie słoneczne kojarzą nam się z czasem relaksu, przyjemnym ciepłem i wakacjami. Jednak od pielęgnacji skóry nie ma wakacji. To właśnie w okresie letnim wymaga ona szczególnej ochrony i zabiegów pielęgnacyjnych.

Pocałunki słońca tak, ale tylko w policzek!

Nasze usta pod wpływem promieni UV stają się suche i spierzchnięte. Tak przyjemny ciepły wiatr, jest niestety bardzo niekorzystny dla naszych ust. Na szczęście nie jesteśmy bezradne i możemy skutecznie je odżywić oraz poprawić ich wygląd.

Nawilżenie ust kwasem hialuronowym.

Kiedy czujemy się mniej atrakcyjne, niż choćby rok temu, patrzymy w lustro i mamy wrażenie, że nie jest idealnie i że nawet niewielka zmiana mogłaby polepszyć nam nastrój, z pomocą przychodzi kwas hialuronowy. Zabieg jest wskazany w momencie, kiedy chcemy poprawić wygląd ust, podkreślić je, nie zmieniając ich naturalnego kształtu.

Nawilżenie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który charakteryzuje się silnym działaniem nawilżającym i ujędrniającym, dzięki czemu uzyskujemy natychmiastowy efekt rewitalizacji i odświeżenie czerwieni wargowej. Wykonywany jest przy użyciu preparatu Saypha Volume z lidokainą. Polega na podaniu usieciowanego kwasu hialuronowego i odpowiednim wymodelowaniu. Lekarz po podaniu preparatu wykonuje delikatny masaż, aby go równomiernie rozprowadzić. W efekcie zabiegu czerwień ust jest znacząco odświeżona. Pacjentki Kliniki Preibisz SkinDoktors, po wykonanym zabiegu, podkreślają uczucie przyjemnego nawilżenia, zauważają poprawę kolorytu oraz naturalnie pełniejszy kształt warg.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki zastosowaniu maści znieczulającej zaś pierwsze efekty widoczne są od razu.

Zadbaj o kondycję swoich ust latem z Preibisz SkinDoktrs. Zadowolenie Pacjentów jest dla nas wyznacznikiem skuteczności zabiegu. A uśmiechy po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego nie schodzą Klientkom z ust. Czekamy na Ciebie, sprawdź nas.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com