umów wizytę / zabieg

Dermaquest – luksusowe zabiegi terapeutyczne!

Żyjemy w czasach zabiegania, w czasach, w których życie zawodowe płynnie miesza się z prywatnym. W czasach, w których każda minuta jest cenna. Badania pokazały, że taki tryb życia ma negatywny wpływ na zdrowie ogólnie, ale także na stan naszej skóry. Na przełomie ostatnich lat coraz częściej zgłaszają się do nas Pacjenci z problemami skórnymi, które swoją etiologię mają między innymi w szybkim tempie życia.

Co zrobić, żeby zmniejszyć skutki stresu i zabiegania dla naszej skóry?

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby wyeliminowanie sytuacji stresogennych oraz spokojniejszy tryb życia. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to w obecnych czasach prawie niemożliwe. Dlatego naszym Pacjentom proponujemy chwilę wytchnienia i luksusu w postaci zabiegów z serii DERMAQUEST.

Czym są zabiegi DERMAQUEST?

Są to opracowane przez amerykańskich naukowców specjalne, prestiżowe programy zabiegowe. W Preibisz SkinDoctors mamy aż sześć różnych zabiegów z serii DERMAQUEST:

  • Peptydowy peeling biomimetyczny
  • Azelaic Peel
  • Peeling Vitamin C
  • Rewitalizujący zabieg Anti-Age
  • Peeling Mango
  • Terapeutyczny zabieg dyniowy

Każdy z nich jest dedykowany innemu problemowi skórnemu.

Jak działają takie zabiegi? Kiedy można zauważyć efekty?

Zabiegi Dermaquest są tak opracowane, aby w pełni wykorzystać możliwości zawartych w nich kwasów owocowych. Z jednej strony kwasy te mają działanie eksfoliacyjne, z drugiej zaś są „transporterem” substancji w głąb skóry. Wykorzystują aż trzy drogi dotarcia do niższych warstw skóry. Każdy z zabiegów Dermaquest składa się z kilku etapów – to sprawia, że na efekty nie trzeba długo czekać, pierwsze widoczne są już od razu po wykonaniu zabiegu.

Na jakie efekty można liczyć po wykonaniu zabiegów Dermaquest w Preibisz SkinDoctors?

Zabiegi te gwarantują szereg różnych efektów. W zależności od problemów, z którymi zgłaszają się do nas Pacjenci może to być na przykład silne odżywienie, nawilżenie, wygładzenie skóry oraz pobudzenie mikrokrążenia i wyrównanie kolorytu. Dermaquest także niweluje zmiany ropne, krostki, zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych oraz zmniejsza przebarwienia naskórkowe. Zmniejsza rumień i wzmacnia naczynia krwionośne. Do zalet zabiegu zaliczamy również wyraźne rozświetlenie skóry również wokół oczu, poprawę tekstury oraz spłycenie linii zmarszczek.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com