umów wizytę / zabieg

Co to jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym to zabieg, który zdobywa coraz większą popularność wśród pacjentek. Dlaczego cieszy się takim uznaniem i czym dokładnie jest? To nic innego jak wstrzykiwanie pacjentce jej własnej krwi, a precyzyjniej osocza bogatopłytkowego. Wampirzy lifting = PRP = osocze bogatopłytkowe.

Zabieg ten ma na celu stymulację kolagenu. Wampirzy lifting to idealne rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się botxu, czy kwasu hialuronowego. Według naszego specjalisty nie ma lepszego rozwiązania.

 

Dla kogo przeznaczony jest wampirzy lifting?

Dla wszystkich tych, których skóra wymaga odbudowy oraz biostymulacji. To również świetne rozwiązanie dla tych, którzy są uczuleni na którykolwiek ze składników znajdujący się w preparatach do wypełniania zmarszczek. W przypadku osocza bogatopłytkowego nie ma obaw o reakcje alergiczne.  Jest to preparat powstały „z krwi” pacjenta jest więc biologicznie obojętny. Dużą zaletą jest również jego niska inwazyjność. Wykonywany jest za pomocą cieniutkiej igły Jest to świetne rozwiązanie dla bardzo aktywnych i zapracowanych osób. Zaraz po jego wykonaniu można wrócić do swoich obowiązków. Trzeba się jednak liczyć z tym, że skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą również wystąpić drobne siniaki.

 

Jak wygląda zabieg?

Trwa około 30 minut. Lekarz pobiera niewielką ilość krwi, która później zostaje odwirowana w celu odseparowania osocza. Następnie zostaje wzbogacona w specjalny odczynnik. Tak gotową substancję można „zaaplikować” pacjentce na dwa sposoby. Liniowo wzdłuż zmarszczek, bądź metodą stosowaną w mezoterapii, czyli wprowadzenie składników śródskórnie.Ku uciesze wielu –efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.Pacjentki będą mogły cieszyć się elastyczną i jędrną wygładzoną skórą nawet do sześciu miesięcy bez konieczności korzystania z innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Mimo, że wampirzy lifting daje niesamowite efekty nie jest zabiegiem dla każdego. Jakie są więc przeciwwskazania? Po pierwsze ciąża i okres karmienia piersią. Po drugie wszelkiego rodzaju choroby krwi. Ponadto zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego nie zaleca się osobom z chorobami nowotworowymi.

 

Ile kosztuje wampirzy lifting?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to koszt około 1000zł.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com