umów wizytę / zabieg

Press Day w PreibiszSkinDoctors – Koniec mody na UNISEX w standardowym wydaniu

W środę 19 września odbył się PRESS DAY w Klinice Medycyny Estetycznej Preibisz SkinDoctors. Doktor Łukasz Preibisz obalił mit medycyny estetycznej, że UNISEX to stosowanie tych samych zabiegów, w identyczny sposób, niezależnie od płci pacjentów.

Według badań, z usług medycyny estetycznej w Polsce korzysta coraz więcej mężczyzn. Z tego powodu wiele klinik kieruje swoją ofertę również do nich. Zabiegi, które dotychczas dedykowane były tylko kobietom zyskują mylne miano – UNISEX.

Event odbył się przy współpracy z Croma Pharma Polska. Gospodarzem spotkania była dziennikarka Pani Agata Młynarska, która wraz z doktorem Łukaszem Preibiszem, postanowiła odpowiedzieć na pytanie zadawane przez pacjentów warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej Preibisz SkinDoctors: „Na czym obecnie polega UNISEX w medycynie estetycznej?

Konwencją spotkania było pokazanie medycyny estetycznej bez tajemnic. Doktor Łukasz Preibisz na oczach zaproszonych gości, przy zastosowaniu autorskich procedur wykonał zabiegi (Nici PDO, mezoterapia, kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe) pacjentom obojga płci. Pomimo tego, że pula zabiegów była taka sama, to efekt u każdego z pacjentów zupełnie inny. Dostosowany do wieku, rodzaju i potrzeb skóry. Doktor Łukasz Preibisz uważa, że nie ma ogólnych rozwiązań dla wszystkich. Dlatego podczas spotkania zastosował autorskie procedury łączenia zabiegów: nici z osoczem bogatopłytkowym, wypełniacze z mezoterapią, toksynę botulinową z nićmi, wypełniacze z nićmi.

Doktor Łukasz Preibisz zaprezentował, że obecnie UNISEX w medycynie estetycznej nie polega tylko na wykonaniu tego samego zabiegu kobiecie i mężczyźnie. Udowodnił, że nowoczesny UNISEX, to przede wszystkim „dobra ręka” i umiejętności lekarza. Jak sam mówi: „Nie ma identycznych procedur dla wszystkich ludzi, ponieważ nie ma identycznych ludzi. Jestem zwolennikiem łączenia różnych technik, żeby przy najmniejszym nakładzie środków uzyskać jak najlepsze efekty. Pacjent ma wyglądać jakby dopiero wrócił z wakacji”.

 

ZOBACZ FILM Z TEGO WYDARZENIA

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com