umów wizytę / zabieg

Ujędrnianie skóry i redukcja rozstępów

Czas dla każdego z nas mija nieubłaganie. Wraz z nim zdobywamy nowe zmiany, które często wywołują w nas kompleksy. Wiele blizn już nie zniknie, a rozstępy coraz częściej dają o sobie znać. Czy możemy coś na to poradzić?

Ujędrnienie skóry wampirzym liftingiem

Szpecące blizny i rozstępy można pokonać! Niezależnie od tego, czy powstały na wskutek ciąży, okresu dorastania czy zwiększenia masy ciała. Terapia osoczem bogatopłytkowym poprawi wygląd blizn i rozstępów, zmniejszy je, jak również poprawi ogólną kondycję skóry. Ujędrnianie jej prowadzić będzie do wygładzenia.

Ujędrnienie skóry – czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe, inaczej PRP (ang. Plateled Rich Plasma) jest substancją krwiopochodną, którą pozyskuje się z krwi pacjenta. Odpowiednio przygotowany przez lekarza preparat jest bogaty w komórki osocza i peptydy, które odpowiadają za podział innych komórek i jest wykorzystywany do odnowy biologicznej skóry.

Preparat może nam pomóc w nierównej walce z rozstępami  po ciąży oraz wszelkiego rodzaju bliznami. O szczegółach opowie ci nasz lekarz.

Jak wygląda zabieg ujędrniania i redukcji rozstępów?

Ujędrnianie skóry to zabieg nieinwazyjny, trwa ok. 60 minut. W tym czasie lekarz pobiera niewielką próbkę krwi (ok. 8 -24 ml), która zostaje odwirowana w celu odseparowania tak istotnego dla nas osocza, które następnie zostaje wzbogacone w specjalny odczynnik. Tak przygotowany preparat może zostać podany na dwa sposoby: metodą stosowaną w mezoterapii lub liniowo wzdłuż zmarszczek.

Przez jakiś czas musimy unikać wysiłku fizycznego oraz nie możemy stosować preparatów zawierających alkohol. Zabronione czasowo jest również jego spożywanie. Przez kilka dni, musimy również rozstać się z sauną oraz basenów, gdyż możemy doprowadzić do podrażnienia skóry, co negatywnie wpłynie na efekty.

Ważne jest również obserwowanie zmian. W niektórych przypadkach dochodzi do występowania pewnego rodzaju strupów. Należy je natłuszczać i pod żadnym pozorem nie drapać. Ważne jest, byśmy nie stosowali peelingów, do czasu ich wygojenia, gdyż moglibyśmy nabawić się infekcji.

Mimo że zabieg jest bezpieczny, lekarz może nam go odradzić w przypadku ciąży bądź w czasie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem są też choroby krwi bądź nowotworowe.

Zabieg pomoże ci w ujędrnieniu po ciąży twojej skóry, przyczyniając się do redukcji rozstępów. Będziesz mógł również pozbyć się wstydliwych blizn i z radością cieszyć się swoim ciałem bez żadnych kompleksów.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com