umów wizytę / zabieg

Rewitalizacja skóry

Świat się zmienia i idzie naprzód, a z nim my. Niestety, również się starzejemy, a nasza skóra traci dawny blask i elastyczność. Właśnie dlatego należy o nią zadbać, po to ona stoi na pierwszej linii, broniąc nas przed toksynami.
Problemy związane z naszą skórą pogłębia nasz współczesny styl życia. Jak już wspomnieliśmy, na naszą skórę oddziałują toksyny oraz nieczystości, a do tego dochodzi jeszcze niedotlenienie, zmęczenie oraz stres. Nasza skóra nie funkcjonuje poprawnie i cierpi na niedobory. Naszym zadaniem jest dostarczenie jej niezbędnych witamin, minerałów oraz aminokwasów.

Rewitalizacja skóry – jak możemy pomóc naszej skórze?

W naszej klinice mamy kilka metod pomocy, z których mogą skorzystać pacjenci. Nasi lekarze pomogą wam dobrać odpowiednią terapię do waszych potrzeb.

Rewitalizacji najczęściej poddajemy nasze dłonie, dekolt, szyje oraz twarz. Pierwszym z zabiegów, po który sięgamy najczęściej, jest mikrodermabrazja, czyli mechaniczne złuszczanie naskórka. Jest to zabieg, dzięki któremu oczyszczamy naszą skórę. Zastosowanie w tym znajdują specjalne głowice, pokryte pierwiastkami takimi jak diament, czy korund. Bezpośrednio po zabiegu nasza skóra przystępuje do procesów regeneracji, przez co jest oczyszczona i wzbogacona w niezbędne składniki.

Rewitalizacja skóry Jett Plazmą – czym jest ten zabieg?

Jett Plasma to specjalne urządzenie, służące do liftingu naszej skóry. Zabieg idealnie spisuje się w likwidacji zmarszczek, walce z opadającymi powiekami oraz zwiększa napięcie skóry podbródka.

Urządzenie składa się ze skrzących głowic, które w połączeniu ze sobą na skórze tworzą plazmę. Dzięki jej działaniu wzrasta temperatura tkanek, co wpływa na ukrwienie oraz przyczynia się do odbudowy i wzmocnienia naszej skóry.

Główną zaletą zabiegu jest nie inwazyjność, co zapewnia pacjentom komfort oraz dla wielu jest dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa. Jett Plazma nie wywołuje również stanu zapalnego tkanek, więc nie musimy obawiać się czerwonych śladów.

Lifting skóry Jett Plazmą – jak wygląda zabieg?

Aby, wykonać zabieg pacjent nie musi się wcześniej przygotowywać. Zabieg nie wymaga znieczulenia, gdyż jest bezbolesny, a nawet przyjemny. Rewitalizację skóry wykonuje się metodą kontaktową, z użyciem odpowiedniej głowicy po nałożeniu żelu z kwasem hialuronowym na powierzchnię leczonej skóry. Jett Plasma oddziałuje na błony komórkowe, poprawiając rozmieszczenie jonów dodatnich i ujemnych po wewnętrznej i zewnętrznej stronie błony komórkowej. Tym samym uzyskujemy napięcie błon komórkowych i efekt liftingu skóry. Zabieg trwa około 30 minut.

Po zabiegu bardzo szybko będziemy mogli się cieszyć ze znacznie wzmocnionego napięcia skóry oraz poprawionego kolorytu. Dodatkowo zauważymy znaczące zredukowanie zmarszczek, co wzmocni efekt gładkiej twarzy.

Umów wizytę / zabieg

Wypełnij formularz, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin wizyty.


    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com

    Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

      Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com