Strona główna | Media | Poczuj się jak po wakacjach – Preibisz SkinDoctors w PANI

Poczuj się jak po wakacjach – Preibisz SkinDoctors w PANI

Jesień rozgościła się już na dobre i na kolejne ciepłe dni musimy poczekać przynajmniej pół roku. Na naszej skórze jak w lustrze odbijają się chandra, spadek energii i obniżenie nastroju. Co zrobić, by w listopadzie wyglądać jak po wakacjach, nie wyjeżdżając na urlop? Proponujemy wybrać się w podróż z HIFU UltraSkin II.

 

UltraSkin II HIFU – PRZEWODNIK PO ULTRADŹWIĘKACH

UltraSkin II to urządzenie, które wykorzystuje technologię HIFU – high intensity focused ultrasound – w skrócieultradźwięki. Od lat mają one szerokie zastosowanie w medycynie (np. badania USG). Technologia znalazła swoje miejsce także w medycynie estetycznej. Podczas zabiegów opartych na metodzie HIFU fala akustyczna oddziałuje na skórę Pacjenta, docierając do głębokości mięśniowo-powięziowej. Dzięki temu wiązka ultradźwięków „zmusza” i pobudza komórki do ruchu, którego konsekwencją jest intensywny proces odbudowy i regeneracji.

 

BEZPIECZNA PODRÓŻ – BEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY

Wykorzystanie technologii HIFU pozwala na działanie na takiej samej głębokości jak chirurdzy plastycy, z tą różnicą, że podczas liftingu HIFU nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka. Zabieg nie wymaga wykorzystania igieł czy skalpela. Jest bezbolesny i zupełnie bezinwazyjny, dlatego stanowi doskonałą alternatywę dla operacyjnego liftingu.

 

UltraSkin II – ZABIEG ALL INCLUSIVE

Zabieg UltraSkin II zapewnia długotrwałe rezultaty napięcia skóry i redukcji zmarszczek już po 1 zabiegu. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, co oznacza, że od razu po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

EFEKTY: redukcja zmarszczek wokół ust, oczu, na szyi i czole, zmniejszenie doliny łez i bruzd nosowo-wargowych, uwydatnienie linii żuchwy, podniesienie policzków.

 

KIERUNEK HIFU – DLA KOGO?

Lifting HIFU dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą pozbyć się zmarszczek, poprawić napięcie skóry, a przy tym od razu zobaczyć efekt. To także idealna propozycja dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z medycyną estetyczną i poszukuje skutecznych, ale bezinwazyjnych rozwiązań.

 

ILE TRWA PODRÓŻ Z HIFU?

Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast, ostateczny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach i utrzymuje się przez 2-3 lata.

VideoKONSULTACJE
UMÓW WIZYTĘ
PRZEZ INTERNET
Kontakt

KONTAKT