umów wizytę / zabieg

Zabiegi wyszczuplające na ciało!

Różne urządzenia jeden cel!

„Jesteś wyjątkowa”…to nie tylko hasło reklamowe!

W Preibisz SkinDoctors przykładamy dużą wagę do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Pacjentów. Uważnie dobieramy technologie i urządzenia, tak by uzyskać pożądany efekt zabiegu.

 

Odzyskaj pewność siebie!

Zależy Ci, by czuć się dobrze we własnym ciele? Musisz działać wielotorowo! Dieta, ruch i zabiegi na ciało to idealne zestawienie, które skutecznie pomaga odzyskać pewność siebie i radość z życia.

 

Różne urządzenia, jeden cel! Ciało, które pokochasz!

Doświadczenie i umiejętności lekarza w połączeniu z najnowocześniejszymi urządzeniami to klucz do osiągnięcia najlepszych efektów każdego zabiegu.

W naszej klinice dbamy, by Pacjenci mogli korzystać z szerokiej gamy urządzeń i technologii.

 

Uwaga na ciało!

Restrykcyjne diety, wycieńczające organizm treningi…mało, kto odnajduje się w takiej rzeczywistości. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że indywidualne podejście do każdego pacjenta jest najlepszą drogą do jego dobrego samopoczucia.

Nie musisz wiecznie odmawiać sobie słodkości i spędzać niezliczonych godzin na siłowni, uważamy, że zabiegi medycyny estetycznej wykorzystywane na ciało, to nasz nieoceniony sojusznik. Najnowsze technologie umożliwiają uzyskanie „efektu gorsetu”, bez wciskania się w niewygodną bieliznę. Działając wielotorowo, możemy mieć, piękne, zadbane, jędrne ciało bez nadmiernych wyrzeczeń.

Drodzy Pacjenci, o dietę i ćwiczenia musicie zadbać sami, my zajmiemy się całą resztą!

 

Dobrze mieć wybór – najlepsze urządzania na ciało!

HIFU ULTRASKIN II

To bezpośrednia alternatywa dla chirurgii plastycznej. Jako jedyna technologia umożliwia penetrację głębokich warstw tkanki podskórnej i redukcję tkanki tłuszczowej bez przerwania ciągłości naskórka.

Zabieg Hifu UltraSkin II polecany jest osobom chcącym zredukować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, borykającym się z wiotkością skóry szczególnie w obrębie ramion, brzucha, pośladków, wewnętrznej strony ud, i okolicy kolan. Bardzo często wykorzystywany jest przy modelowaniu ciała po okresie ciąży. Pierwsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po miesiącu, ostateczny efekt osiągany jest po upływie 3-4 miesięcy. Pierwsze efekty liftingu skóry widoczne są bezpośrednio po zabiegu! Wystarczy już 1 zabieg, by poczuć jego rezultat, można go powtórzyć po upływie 3 miesięcy. Zaletą zabiegów przy użyciu Hifu UltraSkin II jest brak okresu rekonwalescencji.

 

ACCENT SPA DEEP

Jest nieinwazyjnym systemem, wykorzystującym skoncentrowaną energię fal radiowych penetrującą do 2 cm w głąb tkanki.

Zabieg Accent SpaDeep to najlepszy agent do zadań specjalnych w modelowaniu sylwetki. Wykorzystuje najnowszą technologię, umożliwiającą skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz przebudowę i zagęszczenie skóry. Zabieg daje niezwykły „efekt gorsetu”, zauważalna jest redukcja obwodów, poprawiony zostaje kształt i kontur ciała. Zaletą zabiegów przy użyciu Accent SpaDeep jest brak okresu rekonwalescencji. Najlepsze efekty widoczne są przy utrzymaniu 4-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

 

LASER SHAPE

To najnowocześniejsze połączenie 4 technologii: bipolarne fale radiowe wysokiej częstotliwości, laser biostymulujący IR, masaż podciśnieniowy oraz masaż mechaniczny. Zabieg z użyciem Laser Shape, silnie ujędrniają i zagęszczają skórę, jednocześnie redukując cellulit i podskórną tkankę tłuszczową. Aby uzyskać najlepsze efekty, zalecane jest skorzystanie z 12 zabiegów wykonywanych z częstotliwością 2 x w tygodniu.

 

Przed każdym zabiegiem prowadzimy konsultację, podczas której weryfikujemy potrzeby Pacjenta i dobieramy najskuteczniejsze w jego przypadku urządzenie.

Umów się na bezpłatną konsultację i skorzystaj z próbnego zabiegu. Zapisy – tel. (22) 126 80 00

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com