umów wizytę / zabieg

Wymodeluj swoje ciało!

Zabiegi modelujące na ciało

Wiele kobiet, co roku w styczniu postanawia stracić na wadze, by móc się z przyjemnością rozebrać latem na plaży. Jednak tracąc kilka czy kilkanaście  kilogramów wcale nie są zadowolone, ponieważ ciało straciło kształt i została obwisła, nieestetyczna skóra. Takie kobiety często stają się naszymi pacjentkami i to jest dobry krok, ponieważ faktycznie jesteśmy w stanie im pomóc. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych zabiegów modelujących na ciało możemy uzyskać wymodelowaną sylwetkę bez bólu i bez nadmiernych wyrzeczeń.

Przede wszystkim naszym zdaniem piękne ciało to wypielęgnowane, jędrne i zwarte ciało, i nie koniecznie musi być w jak najmniejszym rozmiarze. W naszej klinice poznajemy Pacjentki o różnych sylwetkach i każdej z nich pomagamy odzyskać pewność siebie i robimy wszystko, by mogła poczuć się dobrze w swoim ciele. Wierzymy, że o pięknie ciała decyduje to, jak o nie dbamy, a nie to ile ono waży. Bo nie chodzi o ilość kilogramów tylko o efekt, który Pacjentka widzi, patrząc w lustro. Z doświadczenia wiemy, że można zejść o jeden rozmiar, nie zmniejszając wagi ciała, a jest to możliwe właśnie dzięki zabiegom modelującym sylwetkę.

Jeśli Twoją zmorą jest obwisła, mało elastyczna skóra na brzuchu, nieco za duże boczki i uda, nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej nad kolanami czy oponka w talii, to zabiegi modelujące sylwetkę są w stanie Ci z tym pomóc. I nie chodzi o to, by nie mieć grama tłuszczu, a raczej o to by ciało było jędrne i dobrze wyglądało.

 

Uzyskaj wymarzony efekt

Często spotykamy się, z tym że do Preibisz SkinDoctors przychodzą Pacjentki, które straciły na wadze kilka, a nawet kilkanaście kilogramów i nadal nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Z taką sytuacją spotykamy się również po okresie ciąży. Dlaczego tak się dzieje? Wskutek utraty wagi skóra często „nie nadąża” za zmianami i nie jest w stanie „skurczyć się” wraz z utratą tkanki tłuszczowej. Przywrócić skórze elastyczność możemy na wiele sposobów. Na pewno trzeba działać od razu! Nie należy zwlekać z zabiegami. Brak jędrności to problem do rozwiązania. Nie można się poddawać. Zawsze dbamy o to, by pokierować Pacjentkę tak, by efekt zabiegów był, jak najbardziej zbliżony to tego wymarzonego. Aby tak się stało potrzeba doświadczenia i wiedzy zdobytej przez lata praktyki. Umiejętność stworzenia bezpiecznej przestrzeni, tak by Pacjentki czuły się u nas dobrze, jest dla nas bardzo ważna.

Kluczowe jest, żeby zabieg był dobrany do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Specjalista musi ocenić, w jakiej jest kondycji, żeby dobrać odpowiednią terapię. Każdy z nas ma inne ciało i inne potrzeby, dlatego przed zabiegiem warto skorzystać z konsultacji.

 

Z jakich zabiegów na ciało warto skorzystać?

W klinice Preibisz SkinDoctors kładziemy duży nacisk na nowoczesny sprzęt, ale sam sprzęt to za mało wierzymy, że kluczem do najlepszych efektów jest wiedza i doświadczenie naszych specjalistów. Dlaczego samo urządzenie to za mało? Oczywiście, aby wykonać zabieg, tak by przyniósł oczekiwane rezultaty, jest potrzebna specjalistyczna wiedza o tym, jak go przeprowadzić, ale także świadomość, jakie urządzenie zastosować w danym przypadku.

W zależności od potrzeb naszych Pacjentów wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem urządzeń wyposażonych w najnowszą technologię takich, jak Accent SpaDeep, czyli agenta do zadań specjalnych, który pozwala zredukować tkankę tłuszczową, cellulit oraz inicjuje przebudowę i zagęszczenie skóry, Hifu UltraSkin II to z kolei bezpośrednia alternatywa dla chirurgii plastycznej, świetnie sprawdza się w przypadku wiotkiej skóry, szczególnie w obrębie brzucha, pośladków, wewnętrznej strony ud, okolic kolan czy ramion, trzecim z wyszczuplającej trójki jest Laser Shape, połączenie 4 technologii, silnie ujędrnia i zagęszcza skórę, redukuje cellulit i podskórną tkankę tłuszczową.

Te zabiegi świetnie ujędrniają i stosując je, pomogliśmy już nie jednej osobie uporać się z mankamentami ciała. Warto jednak być dla siebie wyrozumiałym, często takie mankamenty są po prostu naturalną koleją rzeczy, nasze ciała z wiekiem, bądź np. po ciąży mają prawo się zmieniać i jest to naturalne, jeśli jednak trudno jest nam zaakceptować te zmiany, to nie jesteśmy na nie skazani i możemy skutecznie formować, modelować i ujędrniać ciało, tak, że będzie wyglądało dużo lepiej.

 

Już dziś umów się na bezpłatną konsultację i skorzystaj z próbnego zabiegu. Zapisy – tel. (22) 126 80 00

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com