umów wizytę / zabieg

Ujędrnianie i modelowanie ciała — zabieg z użyciem fal radiowych

Marzysz o szczupłej sylwetce i jędrnej skórze na nadchodzącą wiosnę? W Preibisz Skindoctors przychodzimy do Ciebie z wyjątkową technologią, która poradzi sobie z niechcianą tkanką tłuszczową nawet w najbardziej opornych miejscach. Poznaj zabieg z użyciem fali radiowej, który pozwoli Ci szybko cieszyć się pięknym i szczupłym ciałem.

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem fali radiowej?

W czasie zabiegu z użyciem fali radiowej wykorzystywana jest skoncentrowana energia, która przenika nawet do 2 cm w głąb skóry. Zabieg szczególnie polecany jest na partie ciała, z których ciężko jest pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej, czyli np. na brzuch czy boczki. To wysokiej klasy rozwiązanie pozwala kosmetologowi kontrolować głębokość wnikania fali radiowej i uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Kiedy warto postawić na zabiegi ujędrniające z użyciem fali radiowej

Zabieg z użyciem fali radiowej warto zastosować przy problemach, takich jak cellulit, obwisły owal twarzy, “chomiki”, utrata jędrności skóry (również po schudnięciu lub ciąży) czy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zalety zabiegów z użyciem fali radiowej — ujędrnienie skóry

Zabieg z użyciem fali radiowej skutecznie poprawia kształt i jędrność różnych obszarów ciała oraz twarzy. Oprócz niwelacji cellulitu sprawi, że skóra będzie jędrniejsza i odmłodzona, nastąpi stymulacja włókien kolagenowych, zmniejszy się objętość komórek tłuszczowych oraz zadziała drenująco na zalegającą w ciele wodę. Warto dodać, że zabieg z użyciem fali radiowej doskonale sprawdzi się na obwisłą skórą również na ramionach, wspierając walkę z tzw. “pelikanami”

Poznaj zabieg HIFU.

Ceny zabiegów ujędrniających z użyciem fal radiowych

Cena zabiegu z użyciem fali radiowej jest zależna od obszaru zabiegowego. W Klinice Preibsz Skindoctors rozpoczyna się już od 250 zł za zabieg.

Ile zabiegów z użyciem fali radiowej należy wykonać?

Pełna kuracja, dzięki której Pacjent może zauważyć satysfakcjonujące efekty, obejmuje od 4 do 6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Należy pamiętać, że efekty po zabiegu zawsze zależne są od celów, jakie stawiamy sobie przed rozpoczęciem terapii oraz od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Pierwsze rezultaty zauważalne są z reguły po dwóch tygodniach od wykonania pierwszego zabiegu.

Zalecenia po zabiegu z użyciem fali radiowej

Zabieg z użyciem fali radiowej jest bezbolesny, bezpieczny i mało inwazyjny. Nie pozostawia śladów na skórze i nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Przez 2-3 dni po zabiegu warto unikać jednak bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, a przez cały okres kuracji warto pamiętać o piciu od 2 do 3 litrów wody dziennie. Aby uzyskać lepsze efekty zabiegu, wstrzymaj się od spożywania napojów alkoholowych i stosuj dietę niskotłuszczową, bogatą w białko.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com