umów wizytę / zabieg

Różne sposoby, jeden efekt LIFTINGU

Etos młodości! Oczywiście, wszyscy pragniemy wyglądać zdrowo i młodo! Jak osiągnąć efekt liftingu?

Kobiety w przeszłości wymyślały przeróżne sposoby, by wyglądać pięknie. Nawet legendarna aktorka Marlena Dietrich, która była znana z idealnej cery i charakterystycznych kości policzkowych, miała swoje sztuczki na przechytrzenie upływającego czasu, …kazała fryzjerom, by wyjątkowo ciasno spinali jej włosy, tak by naciągały skórę twarzy, podobno miała używać także sprytnie ukrytej taśmy, by nadać twarzy odpowiedni kształt! Brzmi okrutnie, ale czego się nie robi, by wyglądać młodo?

Na szczęście współczesne kobiety mają do dyspozycji znacznie skuteczniejsze i przyjemniejsze sposoby na osiągnięcie efektu liftingu twarzy. W Klinice Preibisz SkinDoctors dysponujemy wieloma zaawansowanymi technologiczne urządzeniami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Pacjentom zabiegi liftingujące dobrane do ich indywidualnych potrzeb.

Przekonajcie się, co współczesna medycyna estetyczna ma Wam do zaoferowania!

UltraSkin II HIFU

Zabieg UltraSkin II HIFU to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Zastosowanie technologii HIFU zapobiega naruszeniu ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych. Pacjent po zabiegu może wrócić do codziennych aktywności.

Efekty zabiegu:

 • Natychmiastowe napięcie skóry
 • Pobudzenie organizmu do naturalnych procesów regeneracji
 • Zmniejszenie wiotkości skóry
 • Długotrwały efekt liftingu już po 1 zabiegu, bez bólu i rekonwalescencji

Secret RF

Radiofrekwencja mikroigłowa Secret RF łączy zalety zabiegu mikronakłuć i podgrzewania tkanek. Nie wymaga długiej rekonwalescencji, a Pacjent nie musi rezygnować z aktywności zawodowej i towarzyskiej. Można go wykonywać nawet na powiekach niezależnie od pory roku.

Efekty zabiegu:

 • Długotrwały efekt liftingu przy minimalnej inwazyjności
 • Odbudowa objętości skóry
 • Głęboki, termiczny lifting twarzy (ściągnięcie, poprawa napięcia i wizualne odmłodzenie konturu)
 • Skurczenie, napięcie i pogrubienie skóry wiotkiej, szczególnie na biuście, szyi, powiekach i podbródku

Laser IPL

Fotoodmładzanie laserem IPL to metoda, która polega na zastosowaniu intensywnego, pulsującego światła, które rozgrzewa skórę, dzięki czemu dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych. Zostają one wówczas pobudzone do produkcji nowych włókien, co w efekcie ujędrnia i wzmacnia naszą skórę.

Efekty zabiegu:

 • Poprawiona jędrność i elastyczność skóry
 • Rozjaśnione przebarwienia
 • Redukcja zmarszczek i niedoskonałości

Jett Plasma

Urządzenie pozwala uzyskać fenomenalne efekty. Jett Plasma Medical świetnie sprawdza się w zabiegach likwidacji pomarszczonych i opadających powiek, niwelowaniu zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych. Używane jest także do zwiększenia napięcia skóry podbródka. Przy użyciu odpowiedniej głowicy, żelu przewodzącego lub surowicy przewodzącej możemy poprowadzić impuls elektryczny, aby wysoką temperaturą zadziałał na tkankę w taki sposób, by pobudzić ją do naturalnych procesów regeneracji i wzmocnienia.

Efekty zabiegu:

 • Znaczne poprawienie jędrności i napięcia skóry
 • Spłycenie zmarszczek i bruzd, kontur twarzy staje się wyraźniejszy

Laser Frakcyjny

Laser frakcyjny daje efekt liftingu porównywalny z tym, osiąganym dzięki zabiegom chirurgicznym, a jednak jest nieinwazyjny i pozwala na szybką rekonwalescencję. Technologia wykorzystana w Laserze Frakcyjnym polega na wytworzeniu niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń skóry właściwej w ściśle określonym przez lekarza obszarze. Energia cieplna wytworzona podczas używania lasera przenika w głąb skóry i aktywuje procesy gojenia oraz wspomaga syntezę kolagenu.

Efekty zabiegu:

 • Widoczne napięcie skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Wygładzenie bruzd

Nowością w Preibisz Skin Doctors jest urządzenie najnowszej generacji Laser Spectra XT, charakteryzuje się wysoką skutecznością zabiegów oraz wielofunkcyjnością, ponieważ dzięki możliwości zmieniania głowic, możemy go wykorzystać przy różnych problemach.

Laser Spectra XT

Laser Spectra XT rewelacyjnie działa na przebarwienia, spektakularnie usuwa nawet ciemne i kolorowe tatuaże, usuwa worki pod oczami oraz aktywuje przebudowę kolagenu, co w rezultacie daje efekt liftingu.

Serdecznie zapraszamy do Kliniki Preibisz SkinDoctors, gdzie zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Dysponujemy sprzętem najwyższej, jakości, ponieważ Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

  Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com