umów wizytę / zabieg

Przygotuj się do ślubu z Preibisz Skin Doctors

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Godzinami wybierana suknia, elegancka fryzura i piękny makijaż to nie wszystko. Współczesna panna młoda chce wyglądać nie tylko ładnie, ale przede wszystkim promiennie i zdrowo. W Preibisz SkinDoctors pomagamy naszym Pacjentkom tak przygotować skórę, żeby olśniewały blaskiem na każdym pamiątkowym zdjęciu.

Ile czasu wcześniej należy zacząć planowanie zabiegów, żeby zdążyć wykonać je przed ślubem?

Pierwsza konsultacja z dermatologiem powinna odbyć się najlepiej ok. 4 – 5 miesięcy przed ślubem. To odpowiedni moment, żeby na podstawie wywiadu, dermatolog ustalił indywidualny plan zabiegów.

Od jakich zabiegów warto zacząć przygotowania?

4 miesiące przed ślubem proponujemy naszym Pacjentkom autorski program doktora Łukasza Preibisza – NOWA JA. Jest to połączenie 4 etapów (nici PDO, wampirzy lifting, Dermaquest, Universkin). Każdy z nich działa na inną warstwę skóry – dzięki temu twarz przyszłej panny młodej jest potraktowana kompleksowo. Przez cały czas, który pozostał do ślubu skóra jest pobudzana do produkcji kolagenu i elastyny, żeby w tym najważniejszym dniu była zdrowa, napięta i pełna blasku.

Jako uzupełnienie treningów i przedślubnej diety w Preibisz SkinDoctors proponujemy ujędrniający zabieg LASER SHAPE, który dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu czterech energii redukuje tkankę tłuszczową i pozwala cieszyć się idealnie dopasowaną suknią ślubną.

1 miesiąc przed ślubem warto skupić się na dokładnym oczyszczeniu skóry. Polecamy terapeutyczne zabiegi DERMAQUEST, które oczyszczą twarz oraz dekolt i plecy.

Wiele naszych Pacjentek w tym momencie przygotowań decyduje się również na wymarzone zabiegi medycyny estetycznej. Głównie są to: REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH toksyną botulinową oraz POWIĘKSZANIE UST kwasem hialuronowym. Zabiegi te dodają nieco kobiecości i pewności siebie przyszłym pannom młodym.

Czy tydzień przed ślubem to dobry moment na zabiegi?

Zdecydowanie tak. Tydzień przed ślubem to dobry moment na ZABIEG NAWILŻAJĄCY I UJĘDRNIAJĄCY twarz. Warto zadbać też o oprawę oczu (zdecydować się na HENNĘ brwi i rzęs) oraz gładkie ciało (polecamy zabiegi DEPILACJI nóg, pach, bikini, przedramion). W Preibsz SkinDoctors w ramach przedślubnego relaksu i chwili wytchnienia proponujemy naszym Pacjentkom PEELING ciała oraz MASAŻ RELAKSACYJNY.

Zapraszamy do Preibisz SkinDoctors na przedślubne konsultacje z dermatologiem.

tel.: 22 126 80 00, mail: recepcja@preibisz.com

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com