umów wizytę / zabieg

Przebarwienia, skuteczna walka w Preibisz Skin Doktors

Przebarwienia

Piegi bywają urocze i niektórym rzeczywiście w nich do twarzy, jednak większość przebarwień nie dodaje nam urody. Przyczyn ich powstawania jest wiele, mogą mieć podłoże genetyczne, często są jednak nabyte i wynikają, chociażby ze złej ochrony przed promieniami UV. Nierówny koloryt może świadczyć o tym, że nasza skóra musiała bronić się przed szkodliwym promieniowaniem. W efekcie zbyt dużej ekspozycji na słońce melanocyty, czyli komórki wytwarzające barwnik- melaninę, wydzielają go zbyt dużo.

Przyczyny powstawania przebarwień

Za przebarwienia odpowiedzialne jest nie tylko słońce. Do najczęstszych przyczyn należą: czynniki genetyczne, zaburzenia hormonalne i endokrynologiczne, niektóre leki oraz substancje fotouczulające. Podstawą zapobiegania przebarwieniom jest stosowanie kremów przeciwsłonecznych z wysokim filtrem. Jeśli jednak już zmagamy się z niechcianymi plamami na skórze, warto skorzystać z pomocy lekarza.

Serum UNIVERSKIN™ na przebarwienia

W Preibisz SkinDoctors bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz stosowanie produktów najwyższej jakości. Nasi Pacjenci są dla nas najważniejsi, dlatego zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, aby sprostać uch oczekiwaniom. Właśnie podczas takich poszukiwań odkryliśmy UNIVERSKIN™, i niezastąpione preparaty dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry. Produkty UNIVERSKIN™ to nowoczesne kosmetyki z formułą „high-tech”. Bazą dla nich jest Serum P zawierające organiczny olej z lnianki, peptydy biomimetyczne oraz kwas hialuronowy. Uzupełnieniem Serum P są specjalnie skomponowane składniki aktywne dobierane do potrzeb Pacjenta. Lekarz przeprowadza bardzo dokładny wywiad i na podstawie zebranych informacji komponuje indywidualnie dobrane serum.

Naszym Pacjentom rekomendujemy także stosowanie naturalnych produktów Nexultra firmy UNIVERSKIN™ na bazie filtrów mineralnych dostępnych w postaci kremu oraz pudru. Naszym zdaniem są wygodne w stosowaniu, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne.

Peeling Perfect Peel

Kolejnym zabiegiem, który stosujemy w walce z przebarwieniami, jest peeling Perfect Peel. To średniogłęboki peeling przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Idealnie sprawdza się przy redukowaniu i usuwaniu przebarwień. Jest wyjątkowo skuteczny, ponieważ jako jedyny zawiera glutation – niezwykle silny antyoksydant, który widocznie rozjaśnia i rozświetla skórę. Dodatkowo spowalnia procesy starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników powstałych w wyniku działania promieni UV.

Laser Spectra XT

Z wyjątkowo uporczywymi przebarwieniami poradzi sobie Laser Spectra XT. To urządzenie na światowym poziomie. Bezpiecznie i skutecznie zwalcza zmiany barwnikowe, stosowany jest także do usuwania melasmy, piegów i niechcianych tatuaży.

Przebarwienia występujące na skórze to częsty problem, jednak pamiętajmy, że przyczyn ich powstawania jest wiele, dlatego tak ważna jest konsultacja dermatologiczna. Podczas wizyty lekarz ustali podłoże zmian i zarekomenduje najskuteczniejszą formę leczenia.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com