umów wizytę / zabieg

Pozbądź się niechcianego owłosienia z Preibisz Skin Doktors

Zmora lata!

Nieustannie odrastające włoski, to latem prawdziwa zmora. Wysokie temperatury nie pozwalają na zaniedbania w depilacji, krótkie spodenki demaskują wszystko. Sposobów na radzenie sobie z niechcianym owłosieniem jest wiele i każdy z nas ma swoje ulubione. Jednak nie wszystkie są dobre dla skóry. Jednorazowe golarki, po które wielu z nas sięga nawet codziennie, to koszmar dla skóry, która szczególnie pod pachami jest bardzo delikatna. Jednorazówki stosujmy tylko w ostateczności. Nasza skóra zasługuje na najlepsze traktowanie!

Depilacja Lycon

W Preibisz SkinDoktors oferujemy naszym Pacjentom profesjonalne, skuteczne i bezpieczne rozwiązania. Zawsze sięgamy po produkty najwyższej jakości, dlatego do walki z niechcianym owłosieniem, sięgamy po woski Lycon. Wiemy, że w ten sposób oferujemy, zabieg depilacji z użyciem wosku zawierającego naturalne składniki odżywcze, łagodne dla skóry, dzięki czemu po zabiegu skóra jest miękka i całkowicie gładka. Dodatkowo zawarte w nim olejki działają niczym aromaterapia. Ze względu na swoje kojące właściwości woski te, świetnie sprawdzają się przy depilacji szczególnie wrażliwych partii ciała: twarzy, bikini i pach. Wosk Lycon pozwala usuwać uporczywe włoski nawet o długości 1 mm. Depilacja Lycon to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia latem.

Epilacja Laserem SHR

Choć lato jest jeszcze w pełni, warto już zaplanować epilację za pomocą lasera. Epilacja laserem SHR usuwa owłosienie na dłużej, ponieważ laser uszkadza cebulkę włosa, powodując jego wypadnięcie. Dlatego skorzystanie z tego zabiegu to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają dość odrastających włosków. W naszej klinice posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszy modelem lasera SHR, dzięki czemu epilacja jest całkowicie bezpieczna a technologia IN-Motion, skraca czas trwania zabiegu.

Zapraszamy do Preibisz SkinDoktors! Znamy i rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów i mamy świetny zespół oraz sprzęt, aby tym potrzebom sprostać 🙂

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com