umów wizytę / zabieg

Piękna od rana bez makijażu

Piękna od rana bez makijażu? To możliwe!

Piękny wygląd tuż po wstaniu z łóżka to marzenie wielu kobiet na całym świecie. Codzienne nakładanie makijażu i wykonywanie całego rytuału pielęgnacyjnego każdego poranka zajmuje mnóstwo czasu, który można by przeznaczyć na inne czynności. Chciałabyś to zmienić? Teraz to możliwe dzięki zaledwie kilku prostym zabiegom.

Nie trać czasu!

Rano skóra jest opuchnięta, pod oczami zaznaczają się sińce, a cera nie ma jednolitego kolorytu. Aby zniwelować ten efekt, często trzeba nałożyć podkład, korektor i szereg innych kosmetyków kolorowych. Cały ten proces każdego ranka zajmuje mnóstwo czasu, który można by poświęcić na ważniejsze czynności – zjedzenie porządnego i zdrowego śniadania, zrobienie porannej gimnastyki lub po prostu na dodatkowe minuty cennego snu. Niewielka ingerencja w naturalną urodę może sprawić, że na zawsze zapomnimy o porannym pośpiechu, unikając ogromnej ilości stresu, jaką często fundujemy sobie już na samym początku dnia.

Bądź jeszcze piękniejsza

Makijaż wykonywany w pośpiechu często jest niestaranny – zdarzają się wpadki ze źle rozprowadzonym podkładem, nierównymi brwiami czy rozmazanym tuszem. Kilka prostych zabiegów może sprawić, że nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ale też będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnym makijażem tuż po wstaniu z łóżka. Już kilka minut po przebudzeniu będziesz mogła wyjść z domu, czując się ze sobą doskonale – makijaż nie będzie Ci już więcej potrzebny! Co więcej, wykonanie makijażu permanentnego czy innych prostych zabiegów upiększających to wspaniała inwestycja – po jego wykonaniu nie będziesz już musiała wydawać fortuny na kosmetyki kolorowe.

Piękna skóra – co polecamy?

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo prostych zabiegów, które pomogą Ci szybko i skutecznie uporać się z wieloma urodowymi mankamentami. Jeśli chcesz wyeliminować sińce pod oczami, zachęcamy do skorzystania z mezoterapii, dzięki której nie będziesz już musiała używać korektora. Mezoterapia igłowa to prosty zabieg polegający na wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego, preparatów odżywczych oraz witamin. Efekty są widoczne po zaledwie jednej wizycie. Co więcej, terapia jest całkowicie bezpieczna i przynosi długotrwałe rezultaty.

Kwas hialuronowy pomoże Ci także zadbać o Twoje usta. Wbrew powszechnej opinii, zabieg powiększenia ust nie polega na ich sztucznym „napompowaniu”, lecz na delikatnym nawilżeniu, odżywieniu, ujędrnieniu i skorygowaniu ich kształtu. Kwas hialuronowy jest substancją bezpieczną i zapewnia w pełni naturalny efekt.

Idealny makijaż – nasze propozycje

Pierwszym zabiegiem, który pomoże Ci stworzyć swój perfekcyjny makijaż permanentny, jest microblading, czyli metoda piórkowa. Sprawi ona, że raz na zawsze rozwiążesz swój problem z brwiami – dzięki niej przez cały czas będą one naturalnie podkreślone bez konieczności używania kredki. Microblading pozwala na uzyskanie niezwykle realistycznego obrazu brwi, który trudno odróżnić od naturalnych włosków. W końcu będziesz mogła zapomnieć o codziennym korygowaniu i modelowaniu brwi szczoteczką – ten zabieg sprawi, że Twój makijaż będzie doskonały i zachwycający od samego rana.

Kolejnym problemem makijażu oczu są opadające powieki. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj wstrzyknięcie niewielkiej ilości botoksu – substancja ta podana domięśniowo za pomocą bardzo cienkiej igły pozwoli Ci cieszyć się wyrazistym spojrzeniem bez żmudnego, codziennego korygowania mankamentu makijażem. Zabieg jest całkowicie bezpieczny krótkotrwały, a daje natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com