umów wizytę / zabieg

Opadające powieki

Jak zachować świeże spojrzenie i młody wygląd na dłużej? Opadające powieki to problem wielu kobiet oraz mężczyzn, który pojawia się wraz z upływem czasu i wiąże się z wiotkością skóry. Pierwsze oznaki starzenia się pojawiają się tam, gdzie skóra jest cienka i delikatna, dlatego powinno się ją szczególnie chronić.

Opadające powieki mogą utrudnić widzenie, a kobietom również sprawić trudności w nałożeniu makijażu. Można temu problemowi jednak zapobiec decydując się na małoinwazyjny zabieg medycyny estetycznej.

Jednym z rozwiązań jest zabieg urządzeniem Jett Plasma Medical. Iskra wysyłana przed głowicę urządzenia pozwala na odparowanie nadmiaru tłuszczu lub skóry oraz jej obkurczenie. Tym samym uzyskujemy efekt napięcia i podniesienia skóry, a zmarszczki zostają spłycone. Wykorzystanie tej metody jest o tyle korzystne, że zabieg można wykonać w każdym wieku.

Alternatywą jest lifting nićmi PDO. Wprowadzone pod skórę nici pozwolą unieść opadające powieki lub brwi. Wprowadzenie nici pod skórę powoduje również stymulację produkcji kolagenu, przez co skóra w naturalny sposób napina się i poprawia swoją kondycję.

Obie metody są zabiegami małoinwazyjnymi, bezpiecznymi, a efekty są w pełni widoczne już po kilku tygodniach. Powieki zostają uniesione, oko jest otwarte i lepiej widoczne.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com