umów wizytę / zabieg

O KOBIETACH, DLA KOBIET I NIE TYLKO…

Zbliżającą się wiosnę poznajemy po tym, ile czasu poświęcamy na analizowanie i kontemplowanie własnego ciała. Przed każdym latem przychodzi moment, kiedy robi się śmiertelnie poważnie, moment, kiedy wpadamy w panikę, że zostało nam mało czasu na to aby przygotować swoje ciało na wakacje. Więcej w biodrach, mało smukłe i jędrne uda, problematyczny brzuch i cellulit znowu jest na ustach(udach?) wszystkich.

Już dziś warto wpuścić do naszego życia odpowiedni zestaw ratunkowy, zwłaszcza jeśli chcesz wyglądać dobrze i latem wybierasz się na plażę.

Zasada numer jeden!

Do zwalczania problemów zawsze trzeba podejść kompleksowo. Dopiero zabiegi połączone ze sportem i dietą przynoszą szybkie rezultaty. Najlepsze efekty uzyskamy, łącząc takie metody jak Endermologie ,  fala radiowa i podczerwień. Te wszystkie trzy elementy łączy w sobie Lasershape.

Lasershape to jedna z najlepszych metod redukowania cellulitu. W trakcie zabiegu głowica  zasysa i intensywnie  masuje skórę dając efekt głębokiego ugniatania. Działanie fali radiowej  powoduje intensywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej.  Dzięki stymulacji podczerwienią możemy mieć pewność, iż wysmuklone ciało nie zostanie pozbawione jędrności . Zmieniają się nasze wymiary a skóra idealnie dopasowuje się do naszej nowej figury. Lasershape jest  techniką faworyzowaną przez osoby, które chcą poprawić wygląd ciała w zupełnie naturalny sposób , bez użycia operacji. Ten unikalny zabieg reaktywuje proces uwalniania tłuszczu. Wreszcie można zmierzyć się z cellulitem i osiągnąć bardziej wyrzeźbione ciało bez uciekania się do ekstremalnych środków.

DLA KOGO LaserShape?

Dla wszystkich osób  świadomych swojego wyglądu. Zarówno dla  kobiet jak i dla mężczyzn.

Nie zapominajmy o mężczyznach!!!

Męska sylwetka czasami potrzebuje dodatkowego nacisku” aby pozbyć się zlokalizowanych złogów tłuszczu. Mężczyźni mają mniejszą tendencję do przechowywania tłuszczu. Jednak ze względu na wiek, brak ćwiczeń, nadmiar w spożywaniu pożywienia  tłuszcz gromadzi się w określonych obszarach i staje się trudny do wyeliminowania. Boczki zwane często  uchwytami miłosnymi , to trudne obszary, nad którymi trzeba szybko popracować i je wyeliminować. Lasershape to idealny zabieg, który wesprze każde męskie ciało.

Przed każdą serią Lasershape przeprowadzona jest konsultacja w celu omówienia wszelakich pytań, np. czy mamy do czynienia z cellulitem tłuszczowym czy limfatycznym, ocenimy  stan skóry i skuteczność zabiegów.  Zwykle zaleca się 12 zabiegów w serii i jest to liczba wymagana do otrzymania efektu. Każda osoba ma różne potrzeby więc liczba zabiegów zostanie omówiona podczas konsultacji.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com