umów wizytę / zabieg

NOWA JA – terapia łączona w drodze do zdrowej skóry!

Czym są terapie łączone?

Mówimy o nich wtedy, gdy dla uzyskania lepszego i trwalszego efektu, wykonuje się różne zabiegi, które wzajemnie się uzupełniają. Pozwalają skuteczniej rozwiązać problemy skórne oraz potęgują końcowy efekt terapeutyczny.

Czy wszystkie zabiegi można ze sobą łączyć?

Zabiegi do terapii łączonych są starannie wyselekcjonowane przez lekarza. To on, znając budowę skóry i zachodzące w niej reakcje, ustala jakie zabiegi wchodzą w skład konkretnego programu. W Preibisz SkinDoctors nadrzędnym celem jest dążenie do trwałej poprawy jakości skóry naszych Pacjentów, dlatego doktor Łukasza Preibisz wprowadził swój autorski program. Jego nazwa to NOWA JA.

Na czym polega terapia łączona NOWA JA?

NOWA JA to synergistyczne działanie 4 etapów:

nici PDO

wampirzy lifting

Dermaquest

Universkin

Każdy z zabiegów działa na inną warstwę skóry. Dzięki takiemu kompleksowemu działaniu, skóra jest pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny przez co staje się wyraźnie odmłodzona i jędrna. Efekty terapii łączonej NOWA JA zaskoczyły nawet naszych najbardziej wymagających Pacjentów.

Jakich efektów można się spodziewać po wykonaniu poszczególnych etapów programu NOWA JA?

Celem zabiegu nićmi PDO jest pozbycie się zmarszczek z czoła, worków pod oczami, bruzd nosowo-wargowych, pomarszczonych policzków, linii marionetki, opadających powiek. Nie bez powodu zabieg ten nazywany jest liftingiem bez skalpela. W Preibisz SkinDoctors w nieinwazyjny sposób wprowadzamy nici PDO w określone miejsce twarzy. Takie „rusztowanie” dla skóry sprawia, że staje się ona bardziej napięta, wygładzona i elastyczna.

Kolejnym krokiem programu NOWA JA jest wykonanie zabiegu, który znany jest pod nazwą „wampirzy lifting”. Wykonany od razu po zabiegu nićmi PDO pozwala na szybszą regenerację skóry. Jest to możliwe dzięki działaniu bogatopłytkowego osocza, które pozyskujemy z krwi Pacjenta (jest ona pobierana przed zabiegiem). Zawiera ono czynniki wzrostu o wysokiej koncentracji, które stymulują odbudowę tkanek i produkcję kolagenu. Takie działanie w @Preibisz SkinDoctors przynosi spektakularne efekty – skóra staje się napięta, rozświetlona i promienna.

Dermaquest prestiżowe programy terapeutyczne wykorzystują trzy drogi przenikania substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. W Preibisz SkinDoctors każdy zabieg składa się przynajmniej z siedmiu bardzo aktywnych etapów, przez co finalny efekt terapeutyczny osiągany jest w krótkim czasie. To połączenie peelingów chemicznych z substancjami czynnymi biologicznie, roślinnymi komórkami macierzystymi i neuropeptydami sprawia, że możemy wygrywać walkę ze wszystkimi defektami skóry.

Dopełnieniem trzech powyższych kroków programu NOWA JA, jest krok czwarty – specjalistyczna pielęgnacja domowa UNIVERSKIN. W Preibisz SkinDoctors dermatolog przeprowadza bardzo dokładny wywiad z Pacjentem. Dotyczy on głównie nawyków związanych z pielęgnacją skóry oraz sposobu i tempa życia. Następnie na podstawie uzyskanych informacji proponuje personalizowane serum, które składa się z kilku aktywnych składników – indywidualnie dobranych do potrzeb skóry Pacjenta. Ten etap jest niezmiernie ważny, ponieważ dopełnia i wspomaga efekty uzyskane przez zabiegi wykonane w klinice Preibisz SkinDoctors  zwalczając niedoskonałości na powierzchni skóry.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com