umów wizytę / zabieg

Mezoterapia bez ograniczeń — dla okolic oczu, ciała i włosów

Popularność mezoterapii opiera się aktualnie głównie na zabiegach ograniczonych do obszaru twarzy. Procedura ta może przynieść równie korzystne efekty także w obrębie innych części ciała. Sprawdźmy jakich?

Zabieg wielu oblicz

Mezoterapia jest zabiegiem, który wykorzystuje technologię wielokrotnych nakłuć skóry, w celu umożliwienia przeznaskórkowej penetracji składników aktywnych zawartych w specjalnie dobranych preparatach.

EFEKTY:

  • regeneracja
  • odżywienia
  • nawadnianie

Okolice oczu — cienka skóra z dużymi problemami

Jednymi z głównych oznak starzenia są zmarszczki mimiczne, powstające m.in. w obrębie delikatnej skóry wokół oczu. Jej niewielka grubość warunkuje również łatwość pojawienia się pierwszych mankamentów w postaci cieni pod oczami czy obwisłości skóry.

Mezoterapia jest jednym z zabiegów, które dają doskonałe efekty w walce z problemami nawet tak delikatnej skóry, jak ta wokół oczu.

Mezoterapia na ciało

Mezoterapia liftingująca umożliwia transport substancji aktywnych wgłąb skóry o nawet znacznej grubości. Pozwala to pacjentom na redukcję mankamentów także w obrębie części ciała dotkniętych cellulitem, rozstępami, bliznami czy wiotkością skóry.

Mezoterapia skóry głowy

Utrata włosów bywa bardzo trudnym doświadczeniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Preparaty kosmetyczne i suplementy diety często wywierają zbyt mały wpływ na mieszki włosowe, w przypadku zaburzonego procesu wzrostu włosa. Mezoterapia wykonana na obszarze skóry głowy może w części przypadków łysienia znacznie opóźnić utratę włosów, a także wzmagać procesy regeneracji i wzrostu w uśpionych mieszkach włosowych. Jej skuteczność uwarunkowana jest głębokim podaniem substancji aktywnych pod naskórek, a także pobudzeniem lokalnego mikrokrążenia.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com