umów wizytę / zabieg

Mezobotoks – muśnięcie botoksem w Preibisz Skindoctors

Mezobotoks to wyjątkowe połączenie rewitalizacji skóry i usuwania zmarszczek. W Preibisz SkinDoctors zabieg ten nazywamy „muśnięciem botoksem”! W czym tkwi jego siła?

Mezobotoks to połączenie zabiegu mezoterapii z dodatkowym efektem redukcji zmarszczek dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej. Podczas zabiegu lekarz za pomocą bardzo cienkiej igły wykonuje mikronakłucia, aplikując niewielkie dawki preparatu w ściśle określone miejsca na twarzy. W ten sposób uzyskujemy efekt jedynie „muśnięcia botoksem”.

WIDOCZNE REZULTATY: delikatne złagodzenie mimiki twarzy, redukcja zmarszczek oraz opóźnienie procesów starzenia dzięki wykonaniu wielu mikronakłuć.

Dla kogo dedykowany jest mezobotoks?

Mezobotoks dedykowany jest osobom poszukującym alternatywy dla tradycyjnego podania toksyny botulinowej. Szczególnie polecamy go osobom chcącym uzyskać efekt wypoczętej twarzy oraz osobom młodym, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z botoksem.

Na czym polega ten zabieg?

W trakcie zabiegu lekarz wykonuje mikroiniekcje, podczas których wprowadzane są do skóry odpowiednie ilości preparatu. Ilość botoksu jest zdecydowanie mniejsza niż przy standardowym zabiegu. W naszej Klinice zabieg ten nazywamy „muśnięciem botoksem”. Zabieg przeprowadza się za pomocą specjalnego „pistoletu”, który pozwala na iniekcję określonych dawek preparatu lub tradycyjnie za pomocą strzykawki do mezoterapii. Zabieg trwa około 15 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Rekomendujemy powtarzanie terapii co 4-6 miesięcy.

Kiedy i na jakie efekty można liczyć po wykonaniu MEZOBOTOKSU?

Pierwsze efekty obserwujemy już po około tygodniu od wykonania zabiegu. Zaletą MEZOBOTOKSU jest jego dwutorowe działanie, dzięki czemu uzyskujemy efekt subtelnego wygładzenia zmarszczek i liftingu skóry.

MEZOBOTOKS jest zabiegiem stworzonym dla osób, które chciałyby poprawić jakość swojej skóry, usunąć pierwsze zmarszczki przy zachowaniu naturalnego wyglądu. „Muśnięcie botoksem” przynosi zachwycające rezultaty wypielęgnowanej, młodej i zregenerowanej skóry!

Rezerwacja wizyt:

tel.: 22 126 80 00
mail: recepcja@preibisz.com

Zobacz także:

https://www.preibisz.com/porady/toksyna-botulinowa-antidotum-na-nadmierna-potliwosc/

https://www.preibisz.com/porady/3-szybkie-zabiegi-przed-wielkim-wyjsciem/

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com