umów wizytę / zabieg

Medycyna estetyczna przeciw łysieniu

Łysienie i wypadanie włosów stanowi ogromny problem natury estetycznej i psychicznej wśród mężczyzn, kobiet oraz osób młodych. Czynników tego problemu może być wiele – stres, zła dieta, zachwiana równowaga hormonalna, przebyte choroby czy nawet pory roku. Dlatego z utratą włosów chociaż raz w życiu może mierzyć się każdy, niezależnie od wieku i płci.

Mezoterapia igłowa przeciw łysieniu i wypadaniu włosów

Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest w leczeniu łysienia z bardzo dużą skutecznością. Zabieg polega na wprowadzeniu podskórnie lub śródskórnie specjalnie dobranych preparatów o działaniu stymulującym mieszki włosowe. Taka procedura eliminuje trudności związane z ograniczonym wchłanianiem składników aktywnych zawartych w tradycyjnych kosmetykach.

Dodatkowo poprzez mikrourazy pobudzamy naturalne procesy regeneracyjne okolic mieszków włosowych, co skutkuje wzmocnieniem struktur okalających włos, w tym brodawki włosa odpowiedzialnej za właściwe ukrwienie mieszka włosowego.

Osocze bogatopłytkowe — siła tkwi w Twojej krwi!

Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest ściśle związana z zabiegiem mezoterapii igłowej, ponieważ to właśnie za pomocą nakłuć, podawana jest substancja aktywna, będąca w tym przypadku naszą własną, odpowiednio przygotowaną krwią. Osocze bogatopłytkowe ze względu na zawartość białek, peptydów, czynników wzrostu oraz wielu innych składników aktywnych skutecznie przeciwdziała nadmiernemu wypadaniu włosów i łysieniu.

EFEKTY ZABIEGÓW:

  • POBUDZENIE PROCESÓW REGENERACJI
  • AKTYWACJA MIESZKÓW WŁOSOWYCH DO WZROSTU
  • ZATRZYMANIE WYPADANIA WŁOSÓW

Hairmax — terapia w domowym zaciszu

Laseroterapia i fotobiostymulacja stanowią prawdziwy rdzeń aktualnej medycyny i kosmetologii estetycznej. Dzięki zastosowaniu urządzenia do terapii domowej Hairmax, które wykorzystuje światło laserowe o odpowiedniej technologii i długości fali (LLLT; 655 nm), możliwe jest stymulowanie mieszków włosowych bezpośrednią wiązką światła, znacząco je wzmacniając. Cyrkulacja krwi przez brodawkę włosa zostaje wzmożona, włos jest lepiej odżywiony, a w efekcie jego cykl wzrostu jest wydłużony, co pozwala na cofnięcie efektu przerzedzenia włosów.

Urządzenie może być wykorzystywane w wypadaniu włosów różnego pochodzenia, a dodatkowo jest w pełni bezpieczne, wygodne i proste w użyciu. Opaska laserowa wyposażona w charakterystyczne ząbki grzebienia pozwala na biostymulację i rewitalizację wszystkich partii objętych przerzedzeniem włosów, a to wszystko w domowym zaciszu.

Połączenie skuteczności zabiegów medycyny estetycznej, wiedzy naszych lekarzy i terapii domowej jest kluczem do zatrzymania łysienia i odzyskania zdrowych włosów.

Zapraszamy!

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com