umów wizytę / zabieg

Laser Shape

Ujędrniające zabiegi na ciało, dzięki którym wymodelujesz sylwetkę dostępne w klinice Preibsz SkinDoctors

Jędrne uda, sprężyste pośladki i smukłe ramiona- to marzenie wielu kobiet. Jak je uzyskać bez potrzeby ciągłego męczenia się na siłowni? Tu z pomocą przychodzi klinika medycyny estetycznej Preibisz SkinDoctors. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom ujędrniającym, masz możliwość uzyskania elastycznej i dobrze napiętej skóry bez względu na jej wcześniejszą kondycję.

Jak działają zabiegi ujędrniające na ciało?

Głównym celem zabiegów ujędrniających jest poprawa elastyczności skóry. Można ją uzyskać poprzez obkurczanie włókien kolagenowych lub też pobudzenie produkcji nowego kolagenu. Zabiegiem, który wspomaga tworzenie się kolagenu, jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Polega on na kontrolowanym uszkodzeniu tkanek, dzięki czemu następuje przyspieszona regeneracja komórek oraz ich odnowa. W klinice medycyny estetycznej Preibsz SkinDoctors stosujemy go w celu wygładzenia skóry, zmniejszenia zmarszczek, czy też uzyskania efektu soft- liftingu. Innym zabiegiem, który polecamy naszym klientkom, jest terapia osoczem bogatopłytkowym. Przebudowa tkanek rozpoczyna się tu już 48 godzin po dokonaniu pierwszego zabiegu, a efekt jaki można uzyskać stosując cała terapię to: zwiększenie napięcia skóry, jej wygładzenie, zmniejszenie rozstępów i poprawa struktury. Niewątpliwie jednym z najlepszych zabiegów stosowanych do ujędrniania ciała jest zabieg Laser Shape. Pozwala on nie tylko zwiększyć elastyczność skóry, ale również zredukować tkankę tłuszczową oraz zmniejszyć cellulit.

Czym się różni zabieg Laser Shape od innych zabiegów ujędrniających stosowanych w klinice Preibisz SkinDoctors?

Zabieg z użyciem Laser Shape, jako jedyny daje tak szerokie możliwości, jeśli chodzi o poprawę elastyczności skóry oraz jej wygładzenie i odmłodzenie. Przede wszystkim dlatego, że urządzenie, którym wykonuje się zabieg, łączy w sobie działanie:

  • światła podczerwonego IR 940 mm
  • fali radiowej RF

Co to w praktyce oznacza? Przede wszystkim to, że komplementarność tych działań pozwala na jeszcze lepsze i szybsze uzyskanie efektu redukcji tkanki tłuszczowej, czy skuteczniejsze pozbycie się zmarszczek w okolicach powiek.

W klinice Preibisz SkinDoctors, Laser Shape wykorzystuje się między innymi do poprawy struktury i wyglądu skóry.  Zastosowane w nim światło podczerwone pozwala na odmłodzenie tkanek poprzez lepsze ich dotlenienie, jak również odżywienie. Zwiększa ono napięcie skóry oraz jej elastyczność. Światło podczerwone działa również korzystnie na poprawę wyglądu ciała, dzięki zdolności redukcji tkanki tłuszczowej. Podgrzana dzięki niemu tkanka przyspiesza proces lipolizy (rozkładu tłuszczu) w komórkach, co powoduje zmniejszenie obwodu ciała w poddanych zabiegowi partiach.

Zastosowanie fali radiowej RF w Laserze Shape pozwala z kolei podgrzać tkanki aż do głębokości 15 mm, co znacznie poprawia jędrność skóry. Skóra na ramionach, udach, czy podbródku, zostaje dobrze napięta, a ciało w wybranych rejonach jest wymodelowane.

Nie bez znaczenia jest zastosowany w laserze system endermologii, który poprawia przepływ krwi i limfy przez tkanki, sprzyjając redukcji cellulitu. Za główną przyczynę powstania cellulitu uznaje się zaleganie toksyn w organizmie i zły przepływ limfy. Pobudzając przepływ chłonki przez naczynia limfatyczne przy użyciu Laser Shape, uzyskuje się widoczny rezultat w postaci redukcji „pomarańczowej skórki” na udach, czy brzuchu.

Jakie efekty można uzyskać dzięki Laser Shape?

Laser Shape pozwala uzyskać bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki. Poprawia kształt ciała po porodzie i umożliwia odzyskanie dawnych rozmiarów paniom w każdym wieku. Jest niezwykle skuteczny, jeśli chodzi o redukcję rozstępów, czy cellulitu. Dzięki temu, że rozbija tkankę tłuszczową, pomaga w utracie obwodów, kiedy dieta i ćwiczenia nie przynoszą w tym względzie zadowalających rezultatów. Odmładza również wygląd twarzy, dzięki usunięciu zasinień i worków pod oczami oraz dzięki temu, że skutecznie likwiduje zmarszczki w obszarze powiek.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com