umów wizytę / zabieg

Kompleksowa terapia modelująco-ujędrniająca w Preibisz Skin Doctors

Prowadzenie zdrowego trybu życia wymaga holistycznego podejścia. Regularna aktywność fizyczna, zmiana nawyków żywieniowych i dbanie o ciało zapewnią długotrwałe i skuteczne efekty w walce o zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Zdarza się jednak, że mimo odpowiedniej diety i ćwiczeń, niektóre partie ciała nie zmieniają się tak szybko, jak byśmy chcieli.

Skąd bierze się wiotkość skóry?

Starzenie dotyka każdej części naszego organizmu. W przypadku jędrności skóry największą rolę odgrywają włókna kolagenowe i elastynowe. Z upływem lat ich ilość się zmniejsza, stają się coraz mniej napięte, a ich sieć się rozluźnia, co skutkuje obwisaniem skóry, szczególnie w miejscach, na które wyjątkowo oddziałuje grawitacja lub które nie są wsparte warstwą mięśni. Dotyczy to przede wszystkim ramion, przedramion, brzucha, wewnętrznej partii ud, pośladków, a nawet biustu.

W klinice Preibisz SkinDoctors terapia ujędrniająca łączy w sobie zastosowanie dwóch urządzeń: Laser Shape oraz UltraSkin II HIFU.

Laser Shape — dwie fizyczne siły złączone w jednym celu

Zabiegi z zastosowaniem Laser Shape są skuteczną metodą modelowania sylwetki ze względu na połączenie dwóch technologii: światła podczerwonego (IR) oraz fal radiowych (RF). Pozwala to na skondensowanie działania ujędrniającego i wyszczuplającego, dzięki dogłębnemu podgrzaniu tkanek. Rezultaty zabiegów opierają się na efekcie termicznego pobudzenia skóry właściwej do produkcji nowego kolagenu, lipolizie (rozkładzie tkanki tłuszczowej) oraz usprawnieniu krążenia, co przyczynia się do zmniejszenia obwodu wybranej partii, a także ogólnej poprawy wyglądu i jędrności skóry.

UltraSkin II HIFU — lifting bez skalpela

Po serii zabiegów z zastosowaniem Laser Shape przystępujemy do zabiegu z wykorzystaniem innej procedury. Technologia HIFU stanowi prawdziwą rewolucję w medycynie estetycznej. Skrywa w sobie dwie najcenniejsze cechy zabiegów z tej dziedziny: rewelacyjną skuteczność i bezinwazyjność. Działanie UltraSkin II HIFU opiera się na wywołaniu kontrolowanego, bezpiecznego stanu zapalnego w okolicy zabiegowej na dużej głębokości, w wyniku czego struktury skóry i tkanki podskórnej mobilizowane są do przebudowy. W konsekwencji dochodzi ponownie do wywołania efektu liftingu porównywalnego do działań chirurgicznych, który osiągany jest bez bólu i bez konieczności wykonania nakłuć.

Dla kogo dedykowana jest terapia ujędrniająca?

Skutecznych i satysfakcjonujących efektów powinny spodziewać się kobiety po ciąży lub dużej utracie wagi, po których często dochodzi do znacznej utraty elastyczności skóry. Wtedy, zazwyczaj, sama dieta, i dopasowane treningi nie wystarczą. Ze względu na bezbolesność zabiegów, polecane są one również osobom, które boją się zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Dualizm tego typu terapii ujędrniająco-modelującej pozwala na osiągnięcie efektów nawet w problematycznych partiach, takich jak: wewnętrzna strona ud, brzuch, przedramiona, boczki.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com