umów wizytę / zabieg

Idealny zabieg na walkę z cellulitem w Preibisz Skin Doctors

Cellulit to zmora wielu kobiet, mówimy głównie o paniach, gdyż szacuje się, że 99% ludzi cierpiących na cellulit to właśnie kobiety. Coraz więcej pacjentek zgłasza się do nas z tym problemem.

Cellulit pojawia się po okresie dojrzewania, zaś nasila się podczas ciąży i w czasie menopauzy, a także przy zaburzeniach hormonalnych. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest to problem wyłącznie osób z nadwagą. Co jednak nie zmienia faktu, że nadwaga sprzyja jego powstawaniu.  Dzieli się na dwie grupy: cellulit wodny i tłuszczowy, najczęściej występujący u osób mało aktywnych, które straciły dużo na wadze.

Cellulit wodny

Spowodowany jest problemami z krążeniem krwi i limfy, które mogą wynikać np. ze stojącego bądź siedzącego trybu pracy. W rezultacie tego w tkankach kumulowana jest woda oraz toksyny, które powodują przerost lipidów i przejawiają się w postaci charakterystycznych nierówności, inaczej nazywanych „skórką pomarańczową”.

Powodem jego powstawania jest nadmierne gromadzenie się wody, problemy z mikrokrążeniem oraz nierównomierne rozmieszczenie komórek tłuszczowych.

Cellulit tłuszczowy

Jego przyczyną jest nadmiar komórek tłuszczowych, w konsekwencji lipidy z czasem formułują się w gródki i naciskają na naczynia, przez co toksyny nie mogą być skutecznie odprowadzane z tkanek.

O przyczynach cellulitu, jego przebiegu, tym, co go pogłębia, można mówić dużo, jednak chyba to, co nas najbardziej interesuje, to to, jak się go skutecznie pozbyć.

W Preibisz SkinDoctors zawsze zalecamy kompleksowe podejście. Aby uporać się z niedoskonałościami, musimy zadbać o dietę, sport i odpowiednio dobrane zabiegi. Zawsze dbamy, aby wyposażenie naszego gabinetu było na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami, które zupełnie bezboleśnie i skutecznie radzą sobie z uporczywym cellulitem. Działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Łączy w sobie działanie energii fal radiowych ze skutecznością lasera, rozgrzewa tkanki w głębokich warstwach skóry, pobudza produkcje kolagenu i tlenu, oraz poprawia krążenie. Wzmaga także powstawanie enzymów, korzystnie wpływających na jędrność skóry.

Zabiegowi towarzyszy przyjemne uczucie ciepła, a efekty możemy obserwować niemal od razu po jego wykonaniu.

Jeśli masz dość cellulitu, zabierz go do nas, razem skutecznie się go pozbędziemy.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com