umów wizytę / zabieg

Co to jest zabieg Nucleofill? Kiedy stosować?

W ostatnim czasie coraz częściej spotyka się zabiegi kosmetologiczne oraz te z zakresu medycyny estetycznej, które mają na celu głęboko zregenerować skórę. Pacjenci odwiedzający kliniki i salony oferujące zabiegi odmładzające i poprawiające jędrność skóry mogą spokojnie odetchnąć — do oferty kliniki Preibisz SkinDoctors dołączył Nucleofill, prawdziwy bohater ostatnich propozycji zabiegów dla najbardziej wymagających odbiorców. Czym jest Nucleofill? Jakich efektów można spodziewać się po jego użyciu? Ile czasu utrzymują się efekty zabiegu? Zapraszamy do lektury!

Nucleofill — jak działa?

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnie pozyskiwanych polinukleotydów. Biostymulacja skóry polega na pobudzaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych — odnowa skóry następuje tu wyłącznie dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. Zabieg z użyciem Nucleofillu z pewnością jest wart swojej ceny. Należy jednak pamiętać o tym, aby zawsze wykonywać go w miejscach odpowiednio przeszkolonych, takich jak klinika Preibisz SkinDoctors.

Szukasz informacji na temat zabiegu z użyciem Nucleofillu w naszej klinice? Sprawdź je TUTAJ.

Jak wygląda zabieg Nucleofill?

Zabiegu z użyciem Nucleofillu jest szybki i komfortowy. Produkt podaje się w technice bosulowej, w tak zwane punkty bioestetyczne. Zarówno w środkową, jak i dolną część twarzy wykonuje się po 5 nakłuć na obie strony, podając przy każdym z nich po 0,15 ml preparatu. Osoby, które są wrażliwe na ból, mogą poprosić o wcześniejsze znieczulenie. Podczas wykonywania zabiegu Pacjenci czują lekkie szczypanie oraz rozpieranie w okolicy podanego Nucleofillu.

 Ile utrzymuje się Nucleofill?

Nucleofill, podobnie jak sam kwas hialuronowy, utrzymuje się w organizmie nawet przez rok. Efekty wykonanego zabiegu zauważalne są jednak dużo dłużej. Po wykonaniu całej serii, w skład której wchodzą z reguły 3-5 zabiegów, zauważalna jest korzystna stymulacja skóry do produkcji kolagenu. Wraz z działaniem antyoksydacyjnym może on prezentować efekty swojej pracy przez 12 miesięcy.

Nucleofill efekty

Do efektów użycia Nucleofillu zaliczyć można poprawę nawilżenia skóry, która zauważalna jest niemal od razu po zabiegu. Dodatkowo jego użycie spłyca drobne zmarszczki i wpływa na kształt owalu twarzy bez zmieniania jej rysów. Opinie Pacjentów na temat tego preparatu jasno wskazują na to, że ostateczny efekt jego zastosowania widoczny jest po około 6 tygodniach.

Ile kosztuje zabieg Nucleofill?

W Preibisz SkinDoctors podanie Nucleofillu w okolicę oka lub skóry głowy to koszt około 1200 zł. Zapraszamy do kontaktu i zapisu na ten zabieg, który przywróci blask i świeżość skórze Twojej twarzy.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com