umów wizytę / zabieg

Brwi po wakacjach – makijaż permanentny

Brwi stanowią naturalną oprawę oczu. Gdy są zadbane, potrafią całkowicie zmienić wygląd okolicy oka i całej twarzy. Niestety w okresie wakacyjnym są narażone na nieustanny, negatywny wpływ promieniowania słonecznego. W konsekwencji zarówno naturalne włoski, jak i te powstałe na skutek makijażu permanentnego, tracą kolor i płowieją.

Jak powinno się chronić brwi przed utratą koloru i degradacją włosków?

W Preibisz SkinDoctors przypominamy naszym Pacjentom, że włoski brwiowe (jako wytwór naskórka), również „lubią” czuć zbawienne działanie kremów przeciwsłonecznych, szczególnie tych mineralnych. Nie należy bać się ich nakładania również na brwi. Taka fotoprotekcja sprawia, że zmniejsza się prawdopodobieństwo utraty koloru. Jednak rzadko kto przywiązuje uwagę do starannego smarowania łuku brwiowego kremem z filtrem. W skutek czego po urlopach brwi stają się o wiele jaśniejsze lub w ogólnie niewidoczne.

Dla Pacjentów, którzy są w takiej sytuacji przygotowaliśmy zabieg o nazwie MICROBLADING (makijaż permanentny). Polega on na wprowadzeniu barwnika do odpowiedniej warstwy naskórka. Włoski są niejako dorysowywane. W Preibisz SkinDoctors stosujemy metodę TAFFY, która pozwala na rekonstrukcję i uzupełnianie brwi pojedynczymi włoskami lub uzyskanie efektu pudrowania.

Dla kogo jest przeznaczona ta metoda?

Większość naszych Pacjentek to osoby, które prowadzą aktywne życie zawodowe i prywatne. Często bywają na basenie, siłowni oraz nie mają czasu na codzienne malowanie brwi rano. Zabieg wykonujemy także u Pań, które utraciły włoski z powodu chemioterapii lub niewłaściwie wykonanych zabiegów pigmentacyjnych. Metoda TAFFY jest również wskazana wtedy, gdy Pacjentka chce odzyskać symetrię brwi i sprawić, żeby jej twarz nabrała wyrazu.

Czy zabieg jest bolesny?

Metoda piórkowa ogranicza ból i opuchliznę do minimum. Przed przystąpieniem do zabiegu stosujemy również krem znieczulający, który zwiększa jego komfort. Bezpośrednio po microbladingu skóra w okolicach brwi może być zaczerwieniona. Zaczerwienienie skóry znika po kilku godzinach od wykonania zabiegu.

Na jakie efekty można liczyć po zastosowaniu TAFFY MICROBLADING?

Na uzyskanie realistycznego obrazu brwi na okres od 2 do 4 lat.  Brwi są naturalne, wyraźnie zarysowane, bez sztucznego efektu. Nasze Pacjentki wspominają, że ich znajomi nie mogą odróżnić czy jest to makijaż czy naturalne, zadbane brwi.

Jeżeli chcesz, żeby Twoje brwi były podkreślone, symetryczne i zadbane, zapraszamy do Preibisz SkinDoctors na makijaż permanentny MICROBLADING, piórkową metodą TAFFY. Koszt zabiegu to 800 złotych! UWAGA: w cenie zawarta jest już konsultacja po 4 tygodniach od wykonania zabiegu, na której następuje korekcja brwi, w celu osiągnięcia 100% efektu!

Zapisz się na zabieg:

tel.: 22 126 80 00

mail: recepcja@preibisz.com

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com