umów wizytę / zabieg

Zabiegi dla Panny Młodej

Każda przyszła panna młoda chce wyglądać w dniu swojego ślubu olśniewająco, a jednocześnie naturalnie. Wewnętrzne piękno wyłonić może nie tylko ślubna kreacja, ale również pakiet zabiegów dla panny młodej, który dobrany został z największą dbałością specjalnie dla kobiet ze zbliżającą się datą ślubu. Pozwól nam zadbać o Twoją szczupłą sylwetkę i regenerację twarzy przed tym wyjątkowym dniem!

Oferta dla przyszłych panien młodych obejmuje kompleksową regenerację twarzy z wykorzystaniem dogłębnej, łagodnej odnowy zapewnionej dzięki wykorzystaniu peelingu PQAge, dopełnionej zabiegiem mezoterapii i intensywnego nawilżenia.

 

PAKIET PANNA MŁODA TWARZ obejmuje:

  • 3x peeling PQAge – innowacyjny peeling, który liftinguje, rozjaśnia i ujędrnia skórę
  • 3x mezoterapia igłowa – koktajl młodości i regenracja
  • 3x zabieg nawilżająco-odżywczy

Cena pakietu: 2500 zł zamiast 3000 zł

*Na wykonanie całego pakietu potrzebujemy 3 miesięcy, ponieważ każda seria zabiegowa składa się z 3 powyższych etapów, powtarzanych w odstępie miesiąca.

Pakiet na ciało opiera swoją rewolucyjność na działaniu urządzenia Laser Shape, dla osiągnięcia spektakularnego efektu wyszczuplenia, w kombinacji ze złuszczeniem i odżywieniem skóry ciała.

 

PAKIET PANNA MŁODA CIAŁO obejmuje:

  • 3x zabieg ujędrniająco-wyszczuplający Laser Shape
  • 3x peeling ciała
  • 3x maska odżywiająco-nawilżająca na ciało

Cena pakietu: 900 zł zamiast 1200 zł

*Na wykonanie całego pakietu potrzebujemy 3 miesięcy, ponieważ każda seria zabiegowa składa się z 3 powyższych etapów, powtarzanych w odstępie miesiąca.

Dzięki połączeniu obu pakietów możesz z pełnym spokojem i gwarancją efektów rozpocząć przygotowania do ślubu, w którego czasie zachwycać będziesz pięknym ciałem i rozświetloną cerą.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com