umów wizytę / zabieg

dr n. med. Łukasz Preibisz

lekarz, specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej


Pracował w wielu szpitalach i na różnych oddziałach: interna, rehabilitacja, chirurgia, diabetologia, dermatologia dzieci i dorosłych zarówno w Polsce jak i w Anglii. Jako doskonały teoretyk i metodyk przez wiele lat prowadził zajęcia ze studentami z dermatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Uwielbia medycynę. Ma niespożytą energię. W przeszłości studiował dodatkowo chemię, weterynarię, technologię żywienia oraz rehabilitację. Prywatnie jest osobą bardzo otwartą i życzliwą, uwielbia grać na wiolonczeli.

Po ukończeniu medycyny doktor Łukasz Preibisz przez 5 lat prowadził firmę farmaceutyczną. Pomimo, iż odniosła ona olbrzymi sukces, Doktor porzucił dobrze prosperujący biznes by poświęcić się wymarzonej medycynie. Zainspirowany wcześniejszą współpracą z dermatologami (która miała miejsce podczas prowadzenia firmy farmaceutycznej) wybrał dermatologię. Po 2 latach stażu i 5 latach specjalizacji z dermatologii nadszedł czas na medycynę estetyczną i szkolenia, w których uczestniczył w Polsce i poza granicami kraju.

Jako doskonały lekarz, posiadający bogate doświadczenia postanowił dzielić się swoją wiedzą na polu międzynarodowym. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla lekarzy na całym świecie. Tylko w ciągu ostatniego roku szkolił lekarzy odwiedzając Australię, Indonezję, Indie, USA, Meksyk, Argentynę, Brazylię i ponad 10 krajów europejskich.

Jego dewizą w medycynie estetycznej jest: „Znaleźć najsłabsze miejsce w ciele człowieka, poprawić je najmniejszym kosztem i doprowadzić do największej satysfakcji Pacjenta. Efekt ma być taki, jakby Pacjent właśnie wrócił z super wakacji. Nic więcej”. Jak sam mówi: „Właśnie to jest najpiękniejsze w medycynie, że moje życie, jakby niechcący, przy codziennej pracy z ludźmi, wzbogaca się o nich. Jest więc złożone z wszystkich moich Pacjentów z ich małymi i wielkimi problemami. To mi daje napęd do dnia następnego”.

lek. Paulina Ciepły

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej


Lek. Paulina Ciepły jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w czasie studiów rozwijała swoje zainteresowania związane z medycyną estetyczną.

Regularnie poszerza swoją wiedzę pod okiem polskich i zagranicznych szkoleniowców. W swojej pracy kładzie nacisk na naturalne efekty. Kieruje się ideą "smart-anging", której celem jest wydobycie naturalnego piękna, bez zmiany rysów twarzy. Bazuje na Indywidualnym Planie Zabiegowym tworzonym na miarę każdego Pacjenta.

Prywatnie miłośniczka kotów i podróży.

lek. Krystyna Monikowska-Krzemińska

lekarz, specjalista laryngolog i alergolog


Lekarz medycyny, specjalista laryngolog i alergolog z 30-letnią praktyką i 30-letnim doświadczeniem w pracy w klinice otolaryngologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Szpitalu Bródnowskim oraz z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu Poradnią Alergologiczną w tymże szpitalu. Prowadzi szkolenia i egzaminy dla lekarzy z zakresu alergologii przez ponad dwadzieścia lat.

Na co dzień w naszej klinice Doktor zajmuje się Pacjentami z wielorakimi objawami, które mogą sugerować tło alergiczne. Sa to: zmiany skórne różnego typu o indywidualnej lokalizacji; przewlekły katar, niedrożność nosa, kichanie; objawy oczne np. świąd czy łzawienie; chrząkanie, drapanie w gardle, kaszel o różnym nasileniu i długości trwania; dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (nietolerancja pokarmowa). Postawienie prawidłowej diagnozy alergologicznej obejmuje: dokładny wywiad z pacjentem; badanie przedmiotowe pacjenta: badanie laryngologiczne, badanie osłuchowe płuc; ocena stanu skóry pacjenta; wykonanie testów skórnych punktowych z alegenami wziewnymi lub pokarmowymi w zależności od wywiadu pacjenta, czy też założenie testów płatkowych; oznaczenie w surowicy krwi przeciwciał: IgE całkowite oraz IgE specyficzne z poszczególnymi alergenami, szczególnie u dzieci. Doktor ma wspaniałe podejście także do młodszych Pacjentów.

dr n. med. Nikola Niewęgłowska

ginekolog, ginekolog dziecięcy


Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista położnictwa i ginekologii oraz ginekolog dziecięcy, który łączy swoją pracę z pasją.

Specjalizuje się w prowadzeniu ciąż fizjologicznych, w tym ciąż wysokiego ryzyka, diagnostyce mięśniaków macicy, torbieli jajników oraz poronień nawykowych. Co więcej, doktor Nikola Niewęgłowska specjalizuje się w ginekologii dziecięcej, w zakresie której konsultuje ginekologicznie dziewczynki od momentu narodzin, aż do 18 roku życia.

dr n. med. Andrzej Barwijuk

ginekolog, chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej


Lekarz z 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1990 roku, specjalista z ginekologii i położnictwa od 1990 roku. Od 1993 do 2006 zastępca ordynatora a później ordynator Oddziału Ginekologii Szpitala Ginekologiczno – Położniczego im. Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego w Warszawie. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego od 2004 r. (FACOG, ISC), Amerykańskiego Instytutu Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Amerykańskiego Towarzystwa Ginekologii Laparoskopowej (FAAGL), Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Wideochirurgii (PTW) oraz założycielem i wice prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEIR).

Specjalizuje się w deformacji i przeroście warg sromowych, zespole rozluźnionej i luźnej pochwy, przeroście napletka łechtaczki, nieprawidłowościach w budowie błony dziewiczej, wysiłkowym nietrzymaniu moczu, bólu przy penetracji oraz defektach poporodowych.

Karolina Kaczmarczyk

magister kosmetologii


Absolwentka uczelni wyższej w Warszawie. Studia ukończyła z tytułem magistra kosmetologii ze specjalizacją kosmetologia medyczna. Od tego czasu uczestniczyła w wielu zawodowych szkoleniach prowadzonych zarówno przez lekarzy jak i doświadczonych kosmetologów. Od zawsze zainteresowała się ludzkim ciałem, stąd też wybór takiej drogi zawodowej. Specjalizuje się w terapiach HI-TECH oraz pracy na skórach „problematycznych”. Jest miłośniczką metod łączonych, których celem jest zmaksymalizowanie własnego potencjału przebudowy skóry.

Stawia na naturalny wygląd i wykorzystanie własnych procesów regeneracyjnych skóry. Wierzy, że efekt u Pacjenta powinien być taki, jakby on sam wrócił z najlepszych wakacji życia. Na codzień tworzy indywidualne plany zabiegowe w oparciu o wizualną jak i cyfrową analizę stany skóry oraz obszerny wywiad z Pacjentem. Ma to na celu kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Z zawodem związana jest od 8 lat, natomiast z kliniką Preibisz Skin Doctors od przeszło 3 lat. Prywatnie mama, miłośniczka designu i architektury.

Weronika Bednarska

magister kosmetologii


Magister kosmetologii z wykształcenia i zamiłowania, która obecnie poszerza swoje kompetencje, na kierunku pielęgniarstwo. Stale zdobywa nową wiedzę, uczęszczając na szkolenia.

Na co dzień zajmuje się terapiami twarzy oraz ciała. Bardzo duży nacisk kładzie na budowanie relacji z pacjentem, co skutkuje długofalową współpracą, opartą na planie działania w gabinecie oraz pielęgnację domową.Prywatnie pasjonatka makijażu.

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com