umów wizytę / zabieg

dr Łukasz Preibisz

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej


Pracował w wielu szpitalach i na różnych oddziałach: interna, rehabilitacja, chirurgia, diabetologia, dermatologia dzieci i dorosłych zarówno w Polsce jak i w Anglii. Jako doskonały teoretyk i metodyk przez wiele lat prowadził zajęcia ze studentami z dermatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Uwielbia medycynę. Ma niespożytą energię. W przeszłości studiował dodatkowo chemię, weterynarię, technologię żywienia oraz rehabilitację. Prywatnie jest osobą bardzo otwartą i życzliwą, uwielbia grać na wiolonczeli.

Po ukończeniu medycyny doktor Łukasz Preibisz przez 5 lat prowadził firmę farmaceutyczną. Pomimo, iż odniosła ona olbrzymi sukces, Doktor porzucił dobrze prosperujący biznes by poświęcić się wymarzonej medycynie. Zainspirowany wcześniejszą współpracą z dermatologami (która miała miejsce podczas prowadzenia firmy farmaceutycznej) wybrał dermatologię. Po 2 latach stażu i 5 latach specjalizacji z dermatologii nadszedł czas na medycynę estetyczną i szkolenia, w których uczestniczył w Polsce i poza granicami kraju.

Jako doskonały lekarz, posiadający bogate doświadczenia postanowił dzielić się swoją wiedzą na polu międzynarodowym. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla lekarzy na całym świecie. Tylko w ciągu ostatniego roku szkolił lekarzy odwiedzając Australię, Indonezję, Indie, USA, Meksyk, Argentynę, Brazylię i ponad 10 krajów europejskich.

Jego dewizą w medycynie estetycznej jest: „Znaleźć najsłabsze miejsce w ciele człowieka, poprawić je najmniejszym kosztem i doprowadzić do największej satysfakcji Pacjenta. Efekt ma być taki, jakby Pacjent właśnie wrócił z super wakacji. Nic więcej”. Jak sam mówi: „Właśnie to jest najpiękniejsze w medycynie, że moje życie, jakby niechcący, przy codziennej pracy z ludźmi, wzbogaca się o nich. Jest więc złożone z wszystkich moich Pacjentów z ich małymi i wielkimi problemami. To mi daje napęd do dnia następnego”.

dr Katarzyna Zbrońska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej


Absolwentka 1 Wydział Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie specjalistyczne w zakresie dermatologii i wenerologii zdobywa w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.

Prowadzi również badania kliniczne z użyciem najnowocześniejszych terapii, m. in. leków biologicznych. Do szczególnych zainteresowań należą schorzenia takie jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik zwykły, trądzik różowaty, różne typy łysienia oraz diagnostyka dermatoskopowa i trichoskopowa. Wykonuje zabiegi dermatologii estetycznej i dermatochirurgii (usuwanie zmian skórnych metodą chirurgiczną, elektrochirurgiczną, laserową).

Ponadto biorze czynny udział w licznych sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologi i medycyny estetycznej w kraju i na świecie.

lek. med. Krystyna Monikowska-Krzemińska

lekarz medycyny, specjalista laryngolog i alergolog


Lekarz medycyny, specjalista laryngolog i alergolog z 30-letnią praktyką i 30-letnim doświadczeniem w pracy w klinice otolaryngologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Szpitalu Bródnowskim oraz z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu Poradnią Alergologiczną w tymże szpitalu. Prowadzi szkolenia i egzaminy dla lekarzy z zakresu alergologii przez ponad dwadzieścia lat.

Na co dzień w naszej klinice Doktor zajmuje się Pacjentami z wielorakimi objawami, które mogą sugerować tło alergiczne. Sa to: zmiany skórne różnego typu o indywidualnej lokalizacji; przewlekły katar, niedrożność nosa, kichanie; objawy oczne np. świąd czy łzawienie; chrząkanie, drapanie w gardle, kaszel o różnym nasileniu i długości trwania; dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (nietolerancja pokarmowa). Postawienie prawidłowej diagnozy alergologicznej obejmuje: dokładny wywiad z pacjentem; badanie przedmiotowe pacjenta: badanie laryngologiczne, badanie osłuchowe płuc; ocena stanu skóry pacjenta; wykonanie testów skórnych punktowych z alegenami wziewnymi lub pokarmowymi w zależności od wywiadu pacjenta, czy też założenie testów płatkowych; oznaczenie w surowicy krwi przeciwciał: IgE całkowite oraz IgE specyficzne z poszczególnymi alergenami, szczególnie u dzieci. Doktor ma wspaniałe podejście także do młodszych Pacjentów.

dr Paulina Tatara

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej


Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Licencjatka neurobiologii na Uniwersytecie, gdzie uzyskała dyplom ratownika medycznego. Nieustannie poszerza wiedzę, dokształca się i bierze udział w szkoleniach. Szerokie, a zarazem bezpośrednio związane z medycyną zainteresowania, pozwoliły jej po ukończeniu studiów medycznych uzyskać tytuł Lidera Lekarskiego Egzaminu Końcowego. W swojej pracy zawodowej obejmowała również etat lekarza polskiego kontyngentu wojskowego PKW Orlik w Estonii.

O swojej pracy: “Od zawsze chciałam, by mój zawód polegał na niesieniu pomocy innym. Będąc dermatologiem mogę wspierać pacjentów w dążeniu do samoakceptacji i w budowaniu pewności siebie. Oprócz leczenia, lubię także edukować. Wychodzę z założenia, że dobre zdrowie zaczyna się od wiedzy. Realizuję swoje poczucie estetyki i empatii kształcąc się na kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Uważam, że „mniej znaczy więcej”, a zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny podkreślać atuty, nie zmieniać. Naturalne piękno po prostu potrzebuje czasami kropki nad „i” a nie zmiany całego wersu.”

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com