umów wizytę / zabieg

O nas

Klinika PREIBISZ SkinDoctors to gabinet dermatologii klinicznej, alergologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Zapewniamy Państwu pomoc lekarza dermatologa i alergologa, małoinwazyjne zabiegi dermatochirurgii, zabiegi medycyny estetycznej, laserowe i kosmetologiczne.

Jak mówi dr Łukasz Preibisz, właściciel kliniki, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej: „Właśnie to jest najpiękniejsze w medycynie, że moje życie, jakby niechcący, przy codziennej pracy z ludźmi, wzbogaca się o nich. Jest więc złożone z wszystkich moich Pacjentów z ich małymi i wielkimi problemami. To mi daje napęd do dnia następnego”. I to motto przyświeca nam w codziennej pracy z Państwem!

To, czym wyróżniamy się na tle innych gabinetów medycyny estetycznej, to z pewnością domowa atmosfera. Chcemy, by odwiedzający nas pacjenci czuli się komfortowo i przyjemnie. Nasz gabinet mieści się na warszawskim Gocławiu na osiedlu Saska. To miejsce, do którego w łatwy sposób mogą dojechać pacjenci z okolicy oraz z centrum Warszawy. Ustronność kliniki zapewnia komfort i dyskrecję pacjentom po zabiegach dermatologicznych oraz tych z zakresu medycyny estetycznej.

 

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com