umów wizytę / zabieg

Skorzystaj z bezpłatnego badania Analizatorem Skóry

W Klinice Preibisz Skindoctors zawitało nowe, wyjątkowe urządzenie, dzięki któremu możemy poddać skórę badaniu określającemu stan zaawansowania nawet 10 rodzajów mankamentów.  Poznaj Smart Mirror.

Smart Mirror to specjalistyczne urządzenie do analizowania parametrów skóry twarzy, które jest bardzo pomocne w ocenie aktualnej kondycji cery oraz w doborze zabiegów pielęgnacyjnych. Urządzenie posiada dwa specjalne systemy oświetlenia (RGB + UV) oraz inteligentne oprogramowanie, dzięki czemu na wykonanych zdjęciach będziesz mógł dostrzec wszystkie problemy skórne, których nie zobaczysz gołym okiem, w tym:

  • liczba porów
  • przebarwienia
  • tekstura
  • porfiryna
  • pigmentacja
  • nawilżenie
  • uszkodzenia UV

Smart Mirror pozwala wykonać badanie dzięki jednoczesnej emisji światła widzialnego RGB, oraz promieniowania ultrafioletowego UV. Połączenie tych dwóch świateł daje pełny i kompleksowy obraz skóry, który trafia do kamery cyfrowej i następne jest analizowany przez specjalne oprogramowanie oraz naszych specjalistów.

Analizator skóry Smart Mirror pozwala w krótkim czasie wykryć dolegliwości i defekty skóry, którymi należy zająć się podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Nie tylko pokazuje, w jakim aktualnie stanie znajduje się cera, ale również ułatwia planowanie dalszej pielęgnacji. W rękach kosmetologów i lekarzy Kliniki Preibisz Skindoctors to idealne narzędzie do stworzenia planu zabiegowego dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb.

 

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ, którą poprzedzimy bezpłatnym badaniem stanu Twojej skóry.

 

 

Podaj swoje imię, numer telefonu oraz e-mail a my skontaktujemy się z Tobą aby umówić dogodny termin wizyty.

    Możesz również zadzwonić do nas: 22 126 80 00 lub napisać: recepcja@preibisz.com