Strona główna | Kosmetyka | Peeling chemiczny

Peeling chemiczny

Peelingi chemiczne, nazywane często kwasami, służą intensywnemu złuszczeniu naskórka. Jest to popularny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który odświeża skórę i redukuje jej niedoskonałości.

Peelingi jakie wykonujemy

PQage– jest to peeling liftingujący do rewitalizacji skóry. Doskonale radzi sobie z przebarwieniami, bliznami, trądzikiem, zaskórnikami i zmarszczkami, nadaje się dla cery wrażliwej. To szybki sposób na piękną, rozświetloną i odmłodzną skórę. Po zabiegu skóra jest gładsza i rozjaśniona. Peeling PQage usuwa blizny, przebarwienia, plamy pigmentacyjne, ostudę i drobne zmarszczki. Zawiera również koenzym Q10 odpowiedzialny za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie.
TCA–Skóra po zabiegu jest odmłodzona, bardziej jędrna i elastyczna, a zmarszczki i przebarwienia zredukowane.

Glikolowy –Po zabiegu skóra jest oczyszczona, odświeżona i nawilżona. Jej koloryt i faktura zostają wyrównane, a drobne zmarszczki i zaskórniki zlikwidowane.

Fenolowy – jest to peeling głęboki przeznaczony dla cery z oznakami starzenia.

Migdałowy – przeznaczony dla skóry zszarzałej i zmęczonej, oraz wiotkiej. Może być stosowany na cerę tłustą i mieszana. Po zabiegu skóra jest odmłodzona, gładsza i bardziej elastyczna. Zmniejsza się  wydzielenie łojotoku  i ilość stanów zapalnych.

Kwasy owocowe –Skóra po zabiegu jest oczyszczona, nawilżona i bardziej napięta.

Umów wizytę

UMÓW NA WIZYTĘ


Kontakt

KONTAKT