Strona główna | Oferty specjalne | Program Nowa Ja w 4 krokach

Program Nowa Ja w 4 krokach

Program odnowy skóry w Prebisz SkinDoctors w ofercie promocyjnej!

  1. NICI PDO – lifting bez użycia skalpela

NICI PDO to innowacyjna metoda wygładzania zmarszczek, która charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Bezinwazyjny charakter zabiegu pozwala zliftingować różne partie twarzy bez blizn i nacięć. Dzięki NICIOM PDO pozbędziesz się: zmarszczek z czoła, worków pod oczami, bruzd nosowo-wargowych, pomarszczonych policzków, linii marionetki, opadających powiek.

 

  1. WAMPIRZY LIFTING – młodość płynie w Twoich żyłach

Terapia krwią – a dokładniej – osoczem bogatopłytkowym – to nowoczesny sposób regeneracji, odmłodzenia i odbudowy tkanek! Ze względu na to, że zabieg wykonujemy osoczem –  substancją, która nie jest obca Pacjentowi, stymulujemy organizm do wykorzystania własnego potencjału do odnowy komórek i uwalniania czynników wzrostu.

  1. ZABIEGI DERMAQUEST – zaawansowana metoda pielęgnacji

By utrzymać skórę w nienagannej kondycji, ważna jest regularna i specjalistyczna pielęgnacja. Zabiegi  Dermaquest działają kompleksowo – złuszczają martwy naskórek, oczyszczają pory, nawilżają i wzmacniają barierę ochronną skóry. Dzięki zbilansowanej i profesjonalnej pielęgnacji opóźnisz procesy starzenia i zapobiegniesz problemom skórnym.

 

  1. SERUM UNIVERSKIN – pielęgnacja w domu

Podstawą poprawnego funkcjonowania cery jest także jej właściwe traktowanie na co dzień. Serum Universkin to preparat przygotowywany w naszej Klinice przez dermatologa, który po uprzedniej konsultacji dobiera kompozycję składników aktywnych indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta. Wtedy mamy pewność, że nasi Pacjenci nawet w domu używają najwyższej jakości kosmetyków.

 

W pakiecie taniej:

1 zabieg – regularna cena

2 zabiegi – rabat 5%

3 zabiegi – rabat 10%

4 zabiegi – rabat 15%

Umów wizytę

UMÓW NA WIZYTĘ


Kontakt

KONTAKT