Strona główna | Aktualności | CO MI DOLEGA? ODCINEK 8

CO MI DOLEGA? ODCINEK 8

CO MI DOLEGA?, ODCINEK 8, EMISJA: 11.12, GODZ. 22:30

Agnieszka przyznaje, że kilka lat temu poddała się operacji plastyki brzucha. Dzisiaj mówi o sobie, że jest jak jeden wielki ból. 50 – latka codziennie spotyka się z licznymi ograniczeniami, które wynikają z mocnych i długotrwałych dolegliwości bólowych. Nie jest w stanie w pełni funkcjonować, a proste czynności sprawiają ogromną trudność. Kobieta ma duży problem z podnoszeniem rąk, utrzymaniem prostej postawy ciała i dolegliwościami około brzusznymi. Nasi eksperci dr Adam Ogonowski, dr Iwona Sarzyńska – Długosz, dr Jacek Tulimowski, dr Maciej Tyczyński wezmą pod lupę diagnozę zaproponowaną przez Internet. Choroba zrostowa, fibromialgia, zespół bolesnego karku czy zapalenie przydatków – co dolega Agnieszce?

Marta to kolejna uczestniczka, która podzieli się z widzami swoim problemem. 23-letnia kobieta ma ogromną trudność z doborem obuwia. Jej stopy są różnej długości i szerokości, a niektóre palce nie mają prawidłowego kształtu. Dodatkowo nogi nie są równe.  Dla młodej kobiety do tej pory był to problem jedynie estetyczny. Jednak od niedawna pojawił się również ból. Internet podpowiedział 4 choroby: hipoplazja wrodzona, pourazowe niedokrwienie kończyny dolnej, nerwiak Mortona, zespół Marfana. Co dolega Marcie? Na to pytanie odpowiedzą lekarze: dr Adam Ogonowski, dr Iwona Sarzyńska – Długosz i dr Lukasz Preibisz.

Wojtek jest muzykiem. Długie godziny spędza w studiu nagraniowym i trasie koncertowej. Bardzo doskwierają mu zmiany na skórze. Swędzą tak bardzo, że rozdrapuje je aż do krwi. Internet wskazał na cztery możliwe dolegliwości: pokrzywka cholinergiczna, infekcyjne zapalenie wsierdzia, wyprysk rozsiany, półpasiec. Czy specjaliści potwierdzą jedną z nich? Odpowiedzi udzielą eksperci dr Lukasz Preibisz, dr Joanna Kuschill – Dziurda i dr Maciej Tyczyński.

Umów wizytę

UMÓW NA WIZYTĘ


Kontakt

KONTAKT