Strona główna | Aktualności | CO MI DOLEGA? ODCINEK 7

CO MI DOLEGA? ODCINEK 7

CO MI DOLEGA?, ODCINEK 7, EMISJA: 04.12, GODZ. 22:30

Agnieszka to młoda matka, która na co dzień zajmuje się wychowaniem swoich pociech. Czynności przy małych dzieciach wymagają szczególnej staranności i zachowania higieny. Agnieszka skarży się na bardzo bolesną i  pękającą do krwi skórę dłoni. Co jej dolega – na to pytanie odpowiedzą eksperci – dr Iwona Manikowska, dr Łukasz Preibisz i dr Joanna Kuschill – Dziurda. Internet podpowiedział cztery choroby: wyprysk potnicowy, wyprysk kontaktowy, rumień wielopostaciowy i cukrzycę. Która z nich okaże się tą właściwą?

25 – letnia Daria marzyła o zrobieniu kariery w Internecie jako youtuberka. Niestety użytkownicy sieci okazali się dla niej bezlitośni i młoda dziewczyna postanowiła porzucić swoje plany. Jej twarz pokryta się licznymi krostkami, a zęby są krzywe, co stało się przedmiotem drwin i nie umknęło uwadze internautów. Czy kłopoty z zębami mogą mieć wpływ na inne części ciała? Czy dziewczyna ma szansę na pozbycie się kompleksów? Specjaliści postarają się odpowiedzieć na te pytania i zweryfikują, na co cierpi Daria. Czy będzie to zapalenie zatok, retruzja siekaczy górnych, wrzody żołądka, a może popularny trądzik? Diagnozę postawią:  dr Marek Rybicki, dr Maciej Tyczyński, dr Iwona Manikowska.

Agnieszka to 43 – letnia kobieta, która odczuwa spory dyskomfort związany ze swędzącymi i kłującymi zmianami w zgięciach ciała. Dodatkowo uczucie to potęguje nieprzyjemny wydzielający się zapach. Wskazywane przez pacjentkę objawy mogą świadczyć o pęcherzycy, kile, chorobie Haileya-Haileya oraz wyprysku wyprzeniowym. Lekarze specjaliści – dr Joanna Kuschill – Dziurda, dr Łukasz Preibisz i dr Iwona Manikowska przyjrzą się diagnozie zaproponowanej przez Internet i odpowiedzą na pytanie: Co dolega Agnieszce?

Umów wizytę

UMÓW NA WIZYTĘ


Kontakt

KONTAKT